Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 1,5 hónap szerelmes rajongás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1,5 hónap szerelmes rajongás a végletekig, majd hirtelen szakítás, mert “megijedt”. Azóta mással van, (3 hónapja) látszólag egyáltalán nem érdeklem. Mi volt ez? 24/l 27/f

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem hülyített, amikor nem néztem rá is fél szemmel láttam, hogy milyen csodálattal nézi, ahogy tanulok, gyönyörű dalokat írt nekem, állandóan látni akart, tervezett velem, amikor azt hitte, hogy alszom is hosszú percekig simogatott és még sorolhatnám...

Még annyi, hogy kapcsolatfüggő férfiről van szó, tehát kb. 1-2hónapnál többet még nem volt egyedül. Lehetséges, hogy a mostani párjába nem szerelmes annyira, így nem ijeszti meg a kötődés, csak vele van, mert kell neki valaki mindig? Vagy könnyebb neki ez az út, mert a nő már sok ideje rajongott érte, az esetünkben viszont ő volt a kezdeményező fél, hosszú ideje tetszettem már neki mire összejöttünk, és ezért azt érezte, hogy nálam “jobb formáját kéne hoznia”. Mert állandóan magyarázkodott nekem, hogy ennél jobban akar kinézni, mert hogy én mennyit edzek, meg majd elkezd többet tanulni, meg ő is elkezd olvasni, mint én-mintha elvártam volna, pedig egyáltalán nem, úgy tetszik ahogy van.



2022. szept. 23. 22:08
 1/9 anonim ***** válasza:
28%

Átvert, mert akartad, hogy átverjen, és hagytad neki.


Bezzeg amikor egy korrekt, őszinte, érett férfi közeledik, és nyíltan, őszintén megmondja, hogy nős, és szeretőt keres, az gondolom az anyjába küldöd...pedig lehet, hogy évekig melletted lenne.

2022. szept. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen megértem, ez egyébként női dolog. Mentegetnéd, hogy csak ezért meg azért... Túl jó csaj voltál hozzá azért van mással, túlságosan szeretett téged azért van mással..

Egyszerű.. ha lehetne veled is, de hónapok óta mással van az pont azt jelenti általában, aminek tűnik is.. hogy annyira nem akart veled lenni.

Ez pofon, én tudom, de hidd el, ha ezt felismered és elfogadod akkor könnyebb..

2022. szept. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azt értem, hogy nem akar velem lenni, ez számomra is egyértelmű. Ezért lennék kiváncsi az okára, hogy mi változott hirtelen, mi az ami nálam megijesztette és másnál nem. Mi az ami miatt a másik kell neki, és tőlem “elmenekült.”
2022. szept. 23. 23:11
 4/9 anonim ***** válasza:
31%

3.-ra.


Szomjas vagy. Megszerzed, majd megiszod az üdítőitalt. És? Utána még tartogatod az üres palackot?

2022. szept. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mitől üres? Ennyivel minden szerelem addig tartana ameddig meg nem szerezzük a másikat.
2022. szept. 23. 23:15
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem te vagy az első és nem is az utolsó aki egyszerűen benézi vagy a csávó ennyire jó színész.


Volt, hogy szentül hittem egy férfiról, hogy oda volt értem sőt.. inkább már az kezdett gyanús lenni, hogy ennyire hamar ennyire nagyon miért rajong..

Hát lelépett... Persze pár hónap múlva amire engem teljesen hidegen hagyott megint elkezdett méginkább rajongani, de ez már lényegtelen..

Van ilyen.. valószínű abba a pillanatban tényleg úgy érzett, aztán valami kiábrándította vagy csak mégjobban tetszett más... Örülj, hogy csak másfél hónap, nem évek után.

2022. szept. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Te tényleg azt hiszed, hogy ez szerelem volt ? :D köze nincs hozza. Ez egy fellángolás volt, ami amilyen gyorsan kialakult, ki is aludt. Nem valódi érzések taplaltak, hanem beled képzelt egy csomó tulajdonságot, amit szerethetonek gondolt. Amint nem egyeztel ezzel a képpel és jött egy alkalmasabb, emberünk balra el. Nem kell ezt tulgondolni.

Olyan NINCS, hogy valaki megijed az érzéseitől :D

Ez csak egy kifogás, hogy ne kelljen azt mondania, nem erdekled annyira, mint hitted.


24N

2022. szept. 24. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Rajongott,fellángolt, aztán ez elmúlt nála. Talán te többet éreztél, de ő nem.

Egyébként szép szavakkal a legokosabb nőt is meg lehet vezetni...

2022. szept. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
70%
Volt már komoly kapcsolata? Én is hajlamos vagyok megijedni (most pont ez van nekem), pedig én nő vagyok és tőletek idősebb. Én simán el tudom képzelni az elméleted, hogy megijedt tőled, tőletek. Nekem volt egy férfi ismerősöm, akinél már ott járt a dolog korban, hogy lehetne akár komolyabb elköteleződés is, házasság, gyerek. Függetlenül attól, hogy a hölgyet szerette és jól megvoltak, úgy megijedt ettől, hogy azóta is egy tőle 10 évvel fiatalabb csajjal van (mert nála nem kell még ettől félni). kb 25 és 35 évesek
2022. szept. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!