Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hónapokkal ezelőtt ismerkedtün...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hónapokkal ezelőtt ismerkedtünk de megszakadt. Nem tudom elfelejteni őt. Érdemes felkeresnem vagy hagyjam a fenébe?

Figyelt kérdés

O szakitotta meg az ismerkedest, eltunt, en letiltottam. Aztan ra 2 honapra visszatert bocsanatot kert (ekkor egy masik helyen beszeltunk nem ott ahol elotte ismerkedtunk)valtottunk par mondatot de nem hittem el neki semmit , letiltottam ott is. Mar nem akartam ot mert kiabrandultam belole azert mert eltunt.

Azota sem megy ki a fejembol es banom hogy nem adtam neki még egy eselyt, felszeretnem venni vele a kapcsolatot csak az a baj nem tudom elfelejteni hogy eltunt es felek hogy ujra ez tortenne..szerintetek?


2022. dec. 27. 17:37
 1/7 A kérdező kommentje:
Nagyon kozel kerultunk egymashoz csak elrontotta az egeszet
2022. dec. 27. 17:39
 2/7 anonim ***** válasza:
Mire hivatkozott, miért tűnt el? Gondolom, ezt megindokolta, amikor bocsánatot kért. Ettől függetlenül, ált. az ilyen eltűnéseknek nincs nyomós okuk, szimplán nem akar a másik eléggé, és később is meg fogja tenni, nekem ez a tapasztalatom. De egy kicsit mesélhetnél róla, hogy tűnt el, pontosan mi történt, úgy könnyebb lenni megválaszolni.
2022. dec. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja, és az sem mindegy, hogy ez csak netes ismerkedés-e (nekem úgy tűnik), vagy volt-e személyes kontakt is.
2022. dec. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Azzal indokolta, hogy annyi az elete hogy dolgozik es alszik (egybekent szerintem nem hazudik) en ezt nem tudtam megerteni es elege volt abbol hogy mindig magyarazkodnia kellett mikozben aludni sem volt ideje. Nem akart nemet mondani nekem, mert tudta hogy kesobb megbanja ezert eltunt. Mondta hogy keresni akart, de eloszor halogatta, aztan mar szegyellte magat es vegul nem keresett. De nem is tudott volna mert letiltottam egybol amint nyilvanvalo volt szamomra hogy eltunt.

De a masik dolog meg az, hogyha akkor nem volt ram ideje, arra hogy kapcsolatot alakitsunk ki, akkor most sem lenne ugyanugy mivel az elete semmit nem valtozott

2022. dec. 27. 17:54
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen az amikor nagyon csoro valaki 12-6 orakat dolgozik .. en tuti nem keszitenem ki a szervezetemet!!
2022. dec. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"De a masik dolog meg az, hogyha akkor nem volt ram ideje, arra hogy kapcsolatot alakitsunk ki, akkor most sem lenne ugyanugy mivel az elete semmit nem változott"



Ezt vésd az eszedbe, ne írj neki, inkább mással ismerkedj, mert úgyse lenne ideje rád.

2022. dec. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
78%
Hagyd, nem éri meg, mert utána csak megint te érzed magad szarul. Ilyen velem is előfordult, és jó szándékból mondom, hogy felejtsd el, ismerkedj, nyiss mások felé. Ha már ennyi idő után ez van, akkor mi lesz később? Nem fogod sajnos tőle megkapni azt a minőségi időt, figyelmet amit igazából szeretnél.
2022. dec. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!