Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Regen is ismerkedtunk de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Regen is ismerkedtunk de megszakadt. Most ujra de most elutasito vagyok es ugy erzem igy jobban akar. Mi ennek az oka?

Figyelt kérdés

Persze persze a vadaszoszton..

De mi par honapja is elkezdtunk ismerkedni es akkor o szakototta meg, nem talalkoztunk de megszakadt a beszelgetes.

Most ujra elkezdtunk beszelni o kezdemenyezte, en haragszok ra de visszairtam neki, most nem vagyok mar annyira oda erte, elutasito vagyok amikor azt irja talalkozzunk en azt irom nem, o erre irja hogy ugyis fogunk stb.

Mi ennek az oka?


2022. dec. 16. 23:05
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

miért játszmázol??


nagyon átlátszó, mert közben a szerelem rovatban írtad ki.


ha nem akarsz semmit tőle, mondd meg neki egyenesen, és zárd le vele.

ennyi.


sztem itt most az van, h. bele vagy zúgva, de egóból szívatod, meg adod az elérhetetlent.

2022. dec. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Aha
2022. dec. 16. 23:34
 3/5 anonim ***** válasza:

Velem volt hasonló.

Ismerkedés első felvonás nem tepert úgy ahogy szerettem volna.

Elengedtem a dolgot, rájöttem, hogy jó azért annyira nem hú de jó pasi.. ismerkedés második felvonás és nyomul sokkal jobban, mint szeretném.

Habár nálad nem ez a helyzet neked nagyon tetszik, hogy nyomul, és ez a játszma ilyenkor vissza felé is elsulhet.

2022. dec. 17. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak ne lepodj meg, koppanj fogsz,amikor raun erre a szarsagodra
2022. dec. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A vadászösztön, egó, férfi büszkeség és látja, tudja, hogy úgyis megfektet (párszor), de aztán dobni fog, mert másra nem vagy jó.
2022. dec. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!