Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Erasmus előtt ismerkedtem meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erasmus előtt ismerkedtem meg valakivel?! Mit csinàljak?

Figyelt kérdés

Mit ad isten, igazàból évekkel ezelőtt is pont ez történt velem, csak akkor nem én utaztam ki….nagyon nehezen tettem túl magam rajta

Most váratlanul megismerkedtem egy sráccal aki szinte elvarázsolt. Egy hónap múlva megyek ki, és mérhetetlenül sajnálom

Mit tegyek? Inkább ne találkozzak vele tovább? Vagy?

Nem akarok távkapcsot, nem akarom ezt az egészet elrontani



2022. júl. 19. 19:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szinte elvarázsolt. Miért ne találkoznál vele? Még akármi is lehet - meg tud látogatni stb. Majd kiderül, meddig tart a varázs.
2022. júl. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz távkapcsolatot engedd el. Amúgy miért ne működhetne?
2022. júl. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Pár hónap Erasmus nem a világ vége, ha fontosak vagytok egymásnak.
2022. júl. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%

Ismerek olyan fiatalembert, aki évek óta szinte mindig külföldön van (Erasmus) és bejárta már a fél világot, de sosem volt tovább egy helyen, mint 3 hét. Leggyakrabban 2, esetleg csak 1 hét.

Igaz, nőtlen még.

2022. júl. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
60%

Engem fel év kapcsolat után dobott az egyik exem, azzal indokolta, hogy erasmussal megy külföldre. Nem jött ott össze neki a csajozas, miután hazajött már jó lettem volna én is. Mondanom sem kell, hogy elhajtottam.

Kapcsolatokat is meg tud viselni egy ilyen helyzet, szerintem ne menj így bele.

Majd ha hazajottel, akkor kezdjetek el megint beszélgetni.

Nincs nektek alap, amire épülhetne. Illetve a kapcsolat legszebb időszakát toltenetek külön. Szerintem nem jó ötlet. Menj ki, érezd jól magad, ha úgy van ismerkedj, aztán ha hazajottel, meg mindig megkeresheted.


24N

2022. júl. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
85%
Mond el neki őszintén,hogy mi a gondod. Így ha belevágtok lehet csak egy kaland lesz,ha viszont megvár lehet ő a nagy Ő
2022. júl. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Barátnömnek ugyanez volt. Srác 3-5 hetente ment ki hozzá 3 napokra. Addig semmi elkotelezodes amig haza nem.jott. hazajott azota es egyutt vannak
2022. júl. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Megbeszéltük hogy egyikőnk se akar kapcsolatot, de ne engedjük el egymást, így találkozgatunk
2022. júl. 23. 07:48
 9/16 anonim ***** válasza:
De akkor ennek mi értelme ?🤣 nem akartok kapcsolatot de fel évig mindennap beszéltek ? 🤣
2022. júl. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Miért kéne eltemetnem a kapcsolatot vele ha nagyon kedveljuk egymast?
2022. júl. 24. 14:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!