Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Erdemes olyannal belebonyolodn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erdemes olyannal belebonyolodni egy kapcsolatba akinek a barati tarsasaga fele bortonbe volt es mocskos fergek?

Figyelt kérdés

Ismerem oket mert egy kornyeken laktunk gyerekkent. A baratai fele lopos, bunozo, mocskos, kotekedos tiszteletlen emberek, bortonben voltak, regen nevelointezetben mert mar tinikent is ilyenek voltak, velem is kotekedtek ha mar csak meglattam oket valahol inkabb elmentem onnan annyira veszelyesek mert egy helyen sem erdemes lenni veluk mert mar abbol baj van.

A fiu akivel ismerkedek nem volt bortonben, akikrol szo van azokkal mar nem szoros a baratsaga de mivel evekig baratai volt ezeknek az embereknek elegge felek hogy o is olyan, mivel madarat tollarol embert baratjatol...viszont az a durva hogy a barati tarsasaga masik fele meg teljesen normalis emberek akikkel nincs bajom.

Mit gondoltok errol az egesz dologrol?

30 eves a fiu, es amikor joban volt ezekkel az emberekkel az 5-6 eve volt, most mar nem beszel veluk de ha ugyanazon a kornyeken laknanak ugyanugy joban lenne veluk..

Egyebkent az nyugtat meg, hogy amikor fiatal es naiv voltam, en sem feltetlen olyanokkal baratkoztam mint amilyen voltam de azok nem is baratsagok voltak csak nem tudtam magamrol lerazni oket es logtam veluk, de amint idosebb lettem es tisztan lattam, tudtam hogy még csak beszelni sem szabad olyan emberekkel nemhogy egyutt logni veluk. Lehet hogy o is igy volt azokkal a mocskos fergekkel?


2022. dec. 30. 16:27
 1/4 A kérdező kommentje:

Tenyleg csak az nyugtat hogy en sem tudtam a mocskos embereket elkerulni lany letemre es megsem vagyok olyan mint ok.

De ha igy 30 evesen ujra joban lenne veluk, azonnal abba hagynam vele a kapcsolatot mert azokbol az emberekbol csak a baj szarmazik a rossz, es a negativ hatasok amikre nekem nincs szuksegem

2022. dec. 30. 16:29
 2/4 A kérdező kommentje:
En most 23 vagyok es amikor en befejeztem a kornyekbeli rossz emnerekkel valo foglalkozast az 19 evesen volt
2022. dec. 30. 16:31
 3/4 anonim ***** válasza:
97%
Cameron sírva könyörög majd a receptért, hogy ezt a love sztorit vászonra vigye, a Titanic kanyarban sem lesz ehhez képest.
2022. dec. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez a te értékrendeddel nem egyezik, akkor ne menj bele.
2022. dec. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!