Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez szerelem vagy csak hiány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerelem vagy csak hiány?

Figyelt kérdés
Fél évig szeretőm volt egy lány. Igazából nem csinàltunk semmit csak szexeltünk meg eljártunk vacsorázni. Igazából valamikor úgy éreztem terhes is, mert akkor is találkozni akart velem, amikor én nem. Pár hete azt mondta nem akarja már ezt tovább, mert ő komoly kapcsolatot szeretne velem. Én meg nagyon rosszul érzem magam emiatt, mert úgy érzem nagyon hiányzik és szeretem. Viszont nem biztos, hogy akarok vele komoly kapcsolatot, ha őszintén végiggondolom. Most akkor ez szerelem, vagy nem

2023. jan. 4. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem lenne szex akkor is hiányozna neked a személyisége?

Tudnál vele együtt élni?

Hasonló az életszemléletetek, életcélotok, értékrendetek, érdekes embernek tartod akkor is ha hozzá sem érhetnél?

A lelkét is szereted vagy csak ami a lába között van?

Csak ezért vagy vele, hogy legyen kivel elmenni vacsorázni, mert nem szeretsz egyedül lenni (vagy csak a szex miatt viszed vacsorázni)?

Ha neked csak a szex hiányzik és az hogy hormonálisan kielégülj, és ezt a jó érzést kevered a szerelemmel, akkor nem vagy szerelmes, csak a szex miatt felszabaduló boldogsághormonok miatt gondolod azt.

Ha nem lenne vele szex akkor mennyire hiányozna a lány, ez a kérdés?

2023. jan. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet csak a szex hiányzik, lehet hogy érzel iránta.

Miért nem adsz egy esélyt a dolognak? Randizzatok rendesen.

Nem kell beleélnetek magatokat, de lehet bánni fogod ha elveszíted.

2023. jan. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 BohócKolbász ***** válasza:
74%
Nem vagy bele szerelmes. Ha úgy lenne akkor minden nap látni akarnád és együtt akarnál lenni vele. Valójában vágyat érzel, szexuális hiányt. Ezzel semmi gond nincs, teljesen normális mert ez azt jelenti működik köztetek a kémia. Kérdés hogy személyiségben össze passzoltok-e, megfeleltek-e a másiknak mint nő illetve mint férfi. Ha ebben már nem vagytok biztosak akkor talán jobb lenne megtartani a barátságot és emgedni a másikat ismerkedni. A megszokás is okozhat hiányérzetet, mert rutinná válik a rendszeres találkozás, a másik fél a komfortzóna része lesz.
2023. jan. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy belé szerelmes, de attól még elveheted feleségül, mert kölcsönös szerelem nem létezik, arra hiába vársz.
2023. jan. 6. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Passzolt át. Én szívesen találkoznék vele.

Igaz én nem vagyok független.

De szeretőt keresek:-)

2023. jan. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!