Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Régóta beszélgetek egy lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régóta beszélgetek egy lánnyal, most mégis azt érzem hogy távolodik el tőlem. Hogyan deríthetném ki mi az igazság?

Figyelt kérdés

Először személyesen találkoztunk és még aznap ő keresett meg engem online. Azóta gyakorlatilag napi szinten beszélgetünk, volt hogy nagyon elmélyültünk az írogatásban.


Párszor találkoztunk azóta, de azt sejtem, hogy élőben nem nagyon élvezte a társaságom, de ő mindig azt mondja hogy nagyon élvezi a társaságom.


Továbbra is napi szinten beszélgetünk, de mostanában egyre inkább általánosabbnak érzem a beszélgetéseket. Megbeszéltünk egy talit, de mindig csak tolja az elfoglaltságai miatt.

(Tényleg nagyon elfoglalt, de ha valóban szeretne találkozni akkor szerintem tudna időt szakítani rá)


Ha leírom neki az ezzel kapcsolatos aggodalmaimat, attól félek hogy úgy fogja fogadni, mintha nem bíznék benne és nem hinném el neki hogy tényleg csak elfoglalt.



2023. jan. 7. 20:57
 1/6 A kérdező kommentje:

Azt még hozzá tenném, hogy ő is gyakran ír magától.

Tehát valamilyen szinten érdeklődése csak van irántam...

2023. jan. 7. 20:58
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Talán nincs még minden veszve, de ezek nem túl jó előjelek amiket írtál. Főleg az, hogy mindig tologatja a talit.
2023. jan. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalataim szerint a csökkenő lelkesedés és a randi halogatása arra utalnak, hogy veszett az ügy, nem igazán érdekled az illetőt. Szerintem bátran kérdezz rá, hogy mit akar, próbáld rávenni arra, hogy őszintén beszélgessetek, és nyugodtan elmondhatod neki azt is, hogy ha nem érdekled őt, akkor nem fogsz rá várni, nincs joga hitegetni téged.
2023. jan. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Máásal kavar semmit nem kell kideriteni
2023. jan. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

En akkor voltam igy,amikor az elejen probalkoztam,de a kozeledesem a kudarcba fulladt,igy hagytam az egeszet. Pl. elhuzodtak a talalkozok, sose akartak osszejonni stb

Nem tudtam eldonteni,mit szeretne az illeto baratkozni avagy sem, vegul dontottem en , nem vartam tovabb es a friendzonba tettem.

2023. jan. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy van egy másik srác, aki "ügyesebb"/"szebb"/"jobb" stb. volt, és már egy ideje tologatja a csajt, csak ő ezt nem akarja az orrodra kötni. A másik lehetőség az, hogy téged talonban tart addig, amíg nem dől el, hogy mi lesz egy (vagy több) másik sráccal. A harmadik lehetőség az, hogy nem voltál elég rámenős a randikon, és ráunt, hogy nem közeledtél hozzá, így jegelte az ügyet.
2023. jan. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!