Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tennétek ha azzal,akibe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha azzal,akibe beleszerettetek és akivel többször is együtt voltatok,mindennap latnotok kéne?

Figyelt kérdés

Sajnos osztálytársam lesz még egy fél évig a srác.Ilyen se veled se nélküled kapcsolatban voltunk,és elég mérgező is volt.

Nem mondta ki sosem,hogy együtt vagyunk.Leginkabb barátság extrákkal volt a részéről,nem hinném hogy szeret,de talan nálam is csak a vonzódás van,de az nagyon erősen.Megbeszeltuk,hogy vége kettőnk között,de gyakran írt,aztán egy ideje egyáltalán nem beszélünk.ket hónapja nem láttam,ma találkoztunk,azt hittem elfelejtettem de minden érzés előjött.Egesz nap nézett,kereste a szemkontaktust,legszívesebben közeledtem volna hozzá,és tudom hogy ő is.Oriasi a köztünk lévő szexuális feszültség,de tudom hogy nem működik,csak a szex.

Nehéz kibírni,és gozom sincs hogy ő hogy van ezzel.

Mit kéne tennem?23/L


2023. jan. 13. 19:26
 1/3 anonim ***** válasza:
25%

Kerülném, ahogy csak tudnám, még csak rá sem néznék ha lehetséges, lefoglalnam magam tanulással, hobbikkal, barátokkal, bulikkal és egy idő után adnék esélyt más fiúknak.

Szem előtt kell tartani, hogy nem működne úgyse, csak barátság extrák volt tervben és több nem lenne számára továbbra sem.

Legyen önbecsülésed, saját magad iránti szereteted, ne nézesd le magad, alazd meg magad egy olyan fiú miatt, akinek szexen kívül többre nem vagy jó!

2023. jan. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Vagy kő kövön nem maradna, vagy kerülném és ignorálnám ezerrel, nem beszélnék vele max csak köszönnék..
2023. jan. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
48%

Én így vagyok most, tiltottam, töröltem, sokat ugyan nem érek vele, mert gyakran látom, de minden erőmmel azon vagyok, hogy egyáltalán ne érdekeljen, ignorálom.


Amikor felidézem, hogyan bántott meg legutóbb, és mennyit sírtam emiatt, az a gyengébb napjaimon sokat segít.

2023. jan. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!