Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Eltunyultam. Régebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltunyultam. Régebben harcoltam mindennel még magammal is , amióta pszichológusnál jártam kijöttem a mentális betegségből, de úgy érzem nem harcolok most eléggé, elgyengültem. Hogy lehet így megfelelő partnernek lenni?

Figyelt kérdés
2023. jan. 14. 11:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Elég kevés információ van megosztva.

Tehát: miben érzed a lustaságod? Jelenleg párkapcsolatban vagy-e? Szereted a partnered még? stb.

2023. jan. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Sajnos nem vagyok még párkapcsolatban 1# , de szeretnék majd.

Konrkétan nem azzal van baj szerintem , hogy nem csinálok semmit , hanem hogy másra testálom a nehéz helyzeteket. Próbálok tenni ellene , de hogy?

2023. jan. 14. 11:28
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Olvass egy kicsit a felelősségvállalásról.
2023. jan. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi.
2023. jan. 14. 11:31
 5/12 anonim ***** válasza:
Ami csak harccal van meg már rég rossz. Nem erre kell gyúrni.
2023. jan. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Kifejtenéd kérlek 5#

Azt értem , hogy nem kell túltolni a harcot , pont ez ami bánt , hogy eddig a harcot toltam túl és nem tudtam megállni amikor középen voltam most pedig nem harcolok még akkor sem , ha bíznak bennem.

2023. jan. 14. 12:03
 7/12 anonim ***** válasza:
53%

A boldogsag olyam mint a lepke. Ha hajkurászod elrepul de ha csendben ülsz rádtalál.


Nagyon sok esetben ha valamit kuzdelemnek fogsz fel háborut csinalsz az elérendő cél azzal valojában egy ellenség amit le kell győznöd. Harcolsz.


Bakker màsnak két mosollyal megvan egy nő és pár jó szóval, megint más harcol izzaküzd mégis lerázzák. Nem belső, vagy külső harcok ellenségeskedés vezet el a célokhoz. Hanem ha önmagaddal békében vagy és az utat is élvezed addig. Akkor vagy a jó úton.


Vagy pl.munka

Megfeszul küzd harcol a minimalbérért 16 órázik. Más meg egy telefonnal összehoz millios üzleteket.


A harc kuzdelem = ellenségeid vannak háboru van izzadsz gyötrődsz szenvedsz és gyakorta az igy elért cél is max pillanatokra lesz csak a tiéd.


Másnak meg az ölébe pottyan egy jó nő, meg kocsi(ajándék)vagy bármi. És mégcsak nem is akarta. Mások meg lóhalálában küzdenek lógó nyelvvel és kozben mennek tönkre.


A sport mondjuk arra tanit hogy szenvedj vergodj küzdj a célokért, légy szívós kitartó, valahol ez is egy elv, hogy lassú víz meg rögös út vezet el a boldogságig..

De a valodi boldogsághoz az út is könnyed és boldog valójában.


Onnan tudod hogy helyes úton jársz és haladsz, ha az úton is boldog vagy és kiegyensúlyozott eltökélt.


A harc küzdés negatív erő. Az szenvedés vergődés.


Habár vannak akiket a negatív erő motivál inspirál minél jobban szenved, minél több a tartozása, minél sz.rabb a kapcsolata, akkor áll csak talpra, akkor kezd csak el tanulni haladni, vagy akiket pofonnal kell változásra bírni.

De a valoságban ill intelligens embereknek nem a szenvedés, vagy rugdosás ad motivációt.


Notmál esetben nem önmagukat kell legyőzni meg az akadályokat az eletben és foggal.körömmel vődve vértizzadva kell sikereket elérni, hanem boldogan lazán célorientáltan önmagunkkal és a környezettel NEM harcban állva, hanem együtt hajózva. Nem árral szemben kell úszni meg kuzdeni a part felé. Hanem az árraegyutt haladva.

Nem akadálynak kell felfogni a kulso tényezőket hanem meglátni bennük azt hogyan visznek előrébb .


Pl vkit kirugnak

Egyik felfogás: uristen nem lesz mit enni meghalunk padlo ivás

Másik felfogás: ahol bezátul az egyik ajto kinyilik egy másik. Lehet azért épult le a cég mert egy sokkal jobb helyre lett előkészitve a terep.

Lehet azert hagyott el a párom mert egy sokkal jobb nőt/pasit szán nekem az élet.


A harc az negatív spirál.

2023. jan. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, egyetértek a harc egy negativ spirál tud lenni, de ha menekülünk a harc elől azt hiszem számomra az az igazi negatív spirál. :)
2023. jan. 14. 16:59
 9/12 anonim ***** válasza:

Ahol harc van ott eleve ellensegeskedés van, érdekellentétek.a jó az amikor a kulso tényezők a mi oldalunkra vannak állitva.


2 ember egymást ki is nyírhatja, de 2 ember csapatban sokkal többet letre is tud hozni mint egy egyedul.

Szoval mintha nem értetted volna meg amit irtam.


Sőt olyan is van hogy pont azzal ha artani akarnak leszel pont előrébb es pont a malmodra hajtja vizet is a tudta nelkul is.

Mindent lehet nézni akadalynak háborunak is, e ugyanazokat lehet nézni segitő erőnek is.


Nem a háboru visz elorébb, hanem az összefogás.

2023. jan. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Háboru(ár ellen úszni) = + es - egymást kioltó erő

Béke (árral úszni)+ és + amibol 2+ lesz.


De ha igy sem megy át, harcold tovább a magad kis szélmalomharcát.

2023. jan. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!