Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez kezdeményezés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez kezdeményezés volt nála? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Egy ilyen nagyobb társasházban lakom. Anyukám velem él már 8 hónapja, mert apu halála után kiadta a házat, mert nem bírt ottmaradni. Igazából most szerencsés, hogy két fizetésből álljuk a lakást, meg ugye az én fizetésem egyetem mellett nem olyan jó mint egy 8 órás munkából jövő.

Mindegy is, a lényeg az, hogy az udvaron van egy dohányzó rész, mióta anyu itt lakik oda járok le, mert mindig belém köt ha dohányozni lát. Lent szoktam találkozni egy szomszéd sráccal, ő már haverokkal lakik, de ő is egyetemista. Az az igazság, hogy sokat szoktunk dohányzás közben beszélgetni, néha úgy érzem flörtöl is velem. Nekem viszont nagyon nagyon bejön, nem volt még ilyen hatással rám senki. Mindig várom hogy láthassam, beszélhessünk.

Panaszkodtam neki, hogy vettem egy új csapot, csak mi nem tudjuk feltenni, és azt mondta, segít beszerelni ma délután. Én persze megköszöntem és elfogadtam. De anyu viszont csak este 7-re ér ma haza. És kicsit izgulok, hogy feljön a lakásomra. Azért is, mert az intim dolog, meg mert nem tudom, hogy volt-e ezzel célja. Mit gondoltok?



2023. jan. 17. 15:02
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért történt ez, de az hogy valaki egyetemre jár nem jelenti hogy életképtelen, sőt, képzeljétek, az apukájával sokszor csinált ilyet. De a kérdésem egyáltalán nem erre irányult…
2023. jan. 18. 07:46
 12/13 anonim ***** válasza:
próbáld ki! Adj egy szerszámot a kezébe és nézd mit csinál. Nézi, vakarja a fejét, majd zsebhokizik, vagy dolgozik is vele? 50-50%!
2023. jan. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

12 évvel ezelőtt már ez volt és mára...biztosan jobb lett:DDD


https://www.youtube.com/watch?v=PyMhBoqjAvk

2023. jan. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!