Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kedves hölgyek, miért csináljá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves hölgyek, miért csináljátok ezt? Lentebb kifejtem.

Figyelt kérdés
Adott egy olyan szitu, hogy van egy helyi csoport, ahova én kiírtam egy poénos posztot. Közel 500 lájk, tetszett az embereknek. Viszont megakadt a szemem egy ölelős reakción, mert az az egy volt csak, a többi az sima lájk és beviccesezés. Megnéztem a lány profilját, tetszettek és szimpatikusak voltak a képei, közel is lakik, bejelöltem. Még aznap vissza is igazolt, úgyhogy azt gondoltam, hogy van egy szimpátia részéről felém, mert nemcsak egy sima lájkot nyomott, hanem ölelést, és még vissza is jelölt. Nem akartam tolakodó lenni, hogy egyből írjak neki, meg igazából azt sem tudom, hogy milyen módon illik elkezdeni messengeren egy beszélgetést, nem szoktam ilyet csinálni. Két nap múlva rávettem magam, hogy írjak, de igazából csak köszöntem neki, hogy szia, szép napot! Megnézte, de nem válaszolt. Pedig én leírtam volna neki utána, hogy kitűnt a tömegből az ölelős reakciója, és azért néztem meg a profilját és szimpatikus volt, és emiatt jelöltem be, és hogy szívesen beszélgetnék vele, meg ilyenek. De hát ha visszaköszönni sem hajlandó, akkor nem tudok tovább haladni. De meg is érteném amúgy, hogy nem akar beszélgetni, ha nem adott volna jelet azzal, hogy ölelős reakciót tesz, és hogy visszajelöl. Szóval ez számomra érthetetlen, hogy akkor miért nem hajlandó írni. Még utána annyit írtam neki, hogy nem gondoltam, hogy egy köszönés tolakodó lenne. Persze arra se volt válasz. Valaki meg tudja ezt a viselkedést fejteni? Köszönöm:D

2022. dec. 16. 23:29
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
92%

Hát nem hiszem, hogy tudta hogy azért jelölted be, mert egy random posztra ölelős emojit adott. Így a lány szemszögéből te lehetsz bárki, valami random ember, lehet a boltos srác vagy valami creepy személy vagy csak (őszintén) egyáltalán nem érdekli ki vagy, mert nem ismer. Egy sziából nem lehet semmire következtetni, még ha leírtad volna ezt amit ide nekünk, akkor megtudta volna. Nem tudja mi a szándékod, ezért nem veszi figyelembe. Nem a személyed miatt emojizott be, hanem a post tetszett neki.


Most ez nem beoltós vélemény, csak így teljesen reálisan én így látom. Ha még közös ismerősötök sincs, sose interaktáltunk, akkor én se írnék vissza, mert mire föl? :( Te minden idegennek visszaírsz amúgy, aki rádír vagy bejelöl? (Bár nem tűnsz introvertáltnak, szóval kinézem, ami nem is baj, csak nem mindenki ilyen :) )

2022. dec. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
68%

Először is, ne általánosíts, mert már emiatt sem vagy szimpatikus.

Másrészt a posztodra küldte az ölelést, nem a te személyednek irányult. Az pedig, hogy visszajelölt: nyilván nem akart bunkó lenni, meg egy visszajelölés nem árt. De ismerkedni nem akart, ennek pedig számtalan oka lehet, amire elsőnek gondolok, hogy nem voltál szimpi, de ezer másik is lehet.

Szóval ne háborodj fel, a lány semmi rosszat nem tett (ahogy te sem).

2022. dec. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem is érdemes lett volna megemlíteni, hogy mi vezetett ida, hogy rá írtál, (hogy találtál rá, miért jelölted be) úgy talán tudna hova tenni, és beszélgetés indításnak is megfelelne.
2022. dec. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 A kérdező kommentje:
Van több mint 100 közös ismerős. Nem állt szándékomban általánosítani egyébként, csak érdekelt, hogy akik hasonlóan viselkednek, azok miért teszik. Igazából nincs is ezzel gond, hogy ha nincs ismerkedési szándéka, de akkor nem kellett volna visszaigazolnia sem. Legalábbis szerintem. Az meg, hogy az ölelés a posztnak szólt, akkor miért nem nyomott egy sima lájkot vagy vicceset, mint a többi 500 ember? Ezért tűnt fel alapvetően a lány, mert kitűnt a tömegből a reakció.
2022. dec. 17. 00:05
 5/49 A kérdező kommentje:
Igen, meg is volt, hogy mit akartam írni neki a köszönés után egyébként. De azért azt vártam volna legalább, hogy ha valakinek köszönök, az legalább megtisztel annyival, hogy visszaköszön. Utcán se mész úgy el a másik mellett, hogy ha köszön, akkor átnézel rajta. Persze a kettő nem ugyan az. De végül is, azért írtam utána neki, hogy nem gondoltam, hogy egy köszönés már tolakodónak számít, vagy hogy neki az-e?, ezt már meg sem nézte.
2022. dec. 17. 00:08
 6/49 A kérdező kommentje:
Kedves 2! Ha nem akarna bunkó lenni, akkor hajlandó lenne válaszolni. Ha meg nem vagyok alapból sem szimpatikus, akkor vissza sem jelölt volna. Nemde? Szóval szerintem ez a kettő valahogy nem fér össze.
2022. dec. 17. 00:11
 7/49 anonim ***** válasza:
94%

Az ölelés a posztnak szól. Hogy miért? Mert ő ilyen. Meg rajta kívül még sokan. Attól, hogy te nem. Látod, itt mindanjian nyomnánk tetszésnyílvánításként ölelést posztra.


Részemről utálom, ha csak beköszönnek és nem írják mit akarnak. Még ha ismerősről van szó, akkor is. Ismeretlennél meg főleg.


Az, hogy vissza igazolt? Hááát, van akit nem érdekel kik vannak az ismerősei között. Meg lehet a humorod érdekelte, úgy gondolta talán akkor sok humoros posztot fog majd nálad látni. Tehát még ez sem feltétlen szólt a személyednek.


Máskor csak egy reakció alapján ne gondolj túl sokat.

2022. dec. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 A kérdező kommentje:
Akkor az 500 lájkból miért 400 vicces, 99 sima lájk, és csak az az ölelős?
2022. dec. 17. 00:19
 9/49 anonim ***** válasza:
94%
Vannak olyan emberek akiknek mániája az ölelős emojit használata, gyakrabban használják, kevésbé indokolt esetben is
2022. dec. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
94%

Hát én ebben semmi rejtélyt nem látok.

Nő vagyok, pörgetem a hírfolyamot. Vagy száz szembejövő posztot "beölelek", mert a sima lájkot nem szeretem, a szív meg túl szerelmes.

Jön egy poszt, már 500-an lájkolták, tényleg jó poszt, vicces, úgyhogy már csak a birkaszellem miatt is több eséllyel reagálok rá, ölelésezem, ahogy szoktam. A feladót meg se nézem, ki nézegeti a hírfolyamban, egy random csoportban? Senki.

Visszaigazolom azokat, akik ismerősnek jelöltek. Nem nézegetem őket, ha nem c. vagy arab, akkor mindenkit visszajelölök, vállalkozó vagyok, lehet hogy egy ügyféljelölt.

Aztán látom, hogy az egyik pali, akit visszajelöltem, rám írt, hogy szia. Hát akkor ez nem ügyfél, csak ismerkedni akar. miután 100-ból 99 alkalommal ha azt írom, hogy bocs, de nem akarok ismerkedni, férjnél vagyok, akkor le szoktak kurvázni, vagy elkezdenek győzködni, hogy nem baj, a férjemnek nem kell tudnia, a legegyszerűbb megoldást választom: nem válaszolok.

Rejtély megoldva.

2022. dec. 17. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!