Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Párkapcsolat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Párkapcsolat, szakítás, menjek az érzéseim után?

Figyelt kérdés

Van egy párkapcsolatom, ami elég rosszul működik, többször volt már, hogy majdnem szakítottunk, de egyszerűen nem tudom kimondani, hogy vége. A másik problémám pedig az, hogy most nagyon nincs időm és energiám egy költözködéshez...


Viszont egy régebbi ismerősömmel elkezdtünk beszélgetni, csak barátok szintjén. Sosem beszélgettünk ennyit, és azt hiszem, hogy kezdek beleszeretni. Figyelmes, kedves, aktív, humoros és nagyon okos és ez nagyon vonz... Nem tudom, hogy ő csak szimplán kedves, vagy ő is többet érez-e, nem merek rákérdezni. Egy kicsit félek is a válaszától akkor is, ha igen és akkor is, ha nem. Ha igen, akkor mi tévő legyek? Ha nem, akkor elveszíthetem egy jó barátom. Viszont nem érzem fairnek ezt a szituációt senkivel szemben.


Ti mit tennétek? Megcsalni nem fogom a párom, az érzéseimmel meg nem tudok mit tenni, szívesen megpróbálnám vele a mostani kapcsolatból való kilépés után. A költözés meg most per pillanat kizárva, pedig legszívesebben anélkül is elköltöznék, hogy az ismerősöm feltűnt.


2023. jan. 23. 11:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Minél gyorsabban költözz el! S többi megoldódik magától.
2023. jan. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szakítani sose egy harmadikért érdemes. Ha meg kölcsönösen bejöttök egymásnak, a szakításod hírére meg fog keresni az a pasi.
2023. jan. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen, ezt én is így gondolom. És teljesen azt érzem, hogy ha nem is lenne új kapcsolatom ezután, akkor is szakítanék. Illetve már többször próbáltam, pedig nem volt senki a "láthatáron".
2023. jan. 23. 11:51
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem próbálni kell, hanem cselekedni...
2023. jan. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az már bőven elég indok, hogy képes lennél beleszeretni valaki másba. Szegény srácot nem hitegetném sokáig tovább a helyedben. Egy szakítás után szerintem fontos a szünet, hogy rájöjjünk mit is akarunk igazán. Én a helyedben nem ugornék bele azonnal egy másikba. De te tudod.
2023. jan. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Én is hasonló cipőben járok.
2023. jan. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem beszélj a pároddal erről hogy szerinted nem működik köztetek a dolog, vagy találjatok ki valami megoldást vagy engedjétek el egymást….
2023. jan. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ezerszer próbáltunk már megoldást találni, ezért írtam, hogy próbáltam már szakítani. De igazából bármit beszélünk meg, nem működik, csak távolodunk. Köszönöm szépen a hozzászólásokat!
2023. jan. 23. 15:02
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor ezek szerint a párod erőlteti hogy együtt maradjatok?
2023. jan. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!