Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szakítani szeretnék! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítani szeretnék! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szóval, a helyzet a következő... 1 hónapja vagyok együtt egy sráccal. Én kilencedikes vagyok, ő tizedikes, egy suliba járunk. A baráti körünk nem feltétlenül közös, de nem is választódik szét teljesen. Vannak közös témáink, de zömmel sok a különbség kettőnk között. Tőle kaptam az első igazi csókom és tényleg nagyon kedvelem, de nem érzem (már) igazán a szerelmet, sokkal inkább tekintek rá barátként. Már nem esik jól, ha megcsókol, vagy átkarol, egyáltalán, ha úgy ér hozzám. Csókon kívül semmi nem volt köztünk és nem is szeretnék semmit, randizgatunk, meg minden és nagyon kedvelem, de úgy érzem, csak mint barátot, viszont minél inkább húzom a dolgot, annál kevésbé kezdem kedvelni őt és félek, ha így folytatódik, undorodni fogok tőle. :/

A probléma az, hogy egyrészt nem tudom, hogy és mit mondjak neki, mert tudom, hogy ő nagyon szeret engem. Szeretném, ha megmaradna a barátságunk, de ha szakítunk, nagy valószínűséggel annak is vége lesz és az nem tudom milyen hatással lenne a környezetemre is. Úgy értem... A sulis helyzetem nagyban függ tőle is. Elég átlagos vagyok, viszonylag csinos, okos és jófej, de koránt sem kiemelkedő. Nincsenek menő szövegeim, beszólásaim, átlagosan öltözködöm és a baráti köröm is átlagos, viszont mivel együtt vagyunk, valamivel emelkedett a helyzetem a sulis ranglétrán. Ez egyrészről jó, másrészt nem szeretném őt kihasználni emiatt és inkább véget akarok vetni az egésznek, de félek, ha szíkatok vele, sokan ribinek gondolnak majd, mivel ő már a második barátom a suliban. (Az előzővel is 1 hónaig voltunk együtt, a szakítás oka az volt, hogy ez idő alatt meg sem csókolt, alig fogta meg a kezem, vagy ölelt meg, semmi közös program, stb. így szinte nem is jártunk.)

Szóval ha együtt maradok vele, én érzem saját magam egy ribinek, de ha szíktok vele, mások fogják ezt mondani rólam. Nem tudom mit tegyek. Ő sem értené meg a dolgot, ha szakítanék is vele, olyasmit tudnék csak mondani, hogy nem vagyok belé szerelmes és ő nem ezt érdemli, mert igazán jó hozzám.

Tudom ez így most olyan igazi, tini baromság, de remélem lesz aki megért sé esetleg segít is. Köszönöm.


16/L



2015. ápr. 13. 17:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%
addig olvastam ( kilencedikes vagyok ) .
2015. ápr. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
TL;DR
2015. ápr. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
1. Az is valami... Ha a helyedben lennék, én is addig olvastam volna.
2015. ápr. 13. 17:11
 4/14 A kérdező kommentje:
2. Bocsi, de ebből semmit sem értek. :/
2015. ápr. 13. 17:11
 5/14 anonim ***** válasza:
Szakíts,ha bírsz! XD
2015. ápr. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%
Ne foglalkozz senki véleményével.Őszintén le kell zárni ezt a kapcsolatot.Megmondod neki,hogy ne haragudjon,de már nem érzel iránta szerelmet és így nincs értelme folytatni.Pont.Mindketten ki fogjátok heverni.Ez sosem kellemes,de ez az egyenes módja!
2015. ápr. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 datass ***** válasza:
100%

Az a baj hogy túl bonyolítod az egészet és olyan dolgokat veszel számításba amelyek nem fontosak.


Ettől nem leszel "ribi" amiért egy hónap után szakítasz vele hanem pont hogy őszinte vagy vele, nem hülyíted és játszol az érzéseivel hanem megmondod neki hogy nem érzel iránta már semmit és elengeded.


Hogy mit csinálj?


Beszélj vele négyszemközt és mond el neki amit lényegében ideírtál. (érzéseidről)


Olyanok véleményére pedig ne adj aki szerint emiatt "ribi" vagy mert őszinte vagy...

2015. ápr. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Mindannyian voltunk gimisek! :D Én még emlékszem mikor ezek voltak a legnagyobb gondjaim. Azzal a rengeteg élettapasztalatommal (22 vagyok) azt tudom tanácsolni, hogy hagyd el, ha valaki meg is vet majd ezért, ne foglalkozz, minden csoda 3 napig tart. Én pont a másik véglet vagyok, hónapokig maradok benne érzelemmentes kapcsolatokban, te ne tedd, borzalmas.

Legyél bátor! :)

2015. ápr. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ugy vázolod fel ezt az egy hónap (1 Hónap... 30 nap) "kapcsolatot" mintha egy életet leéltetek volna együtt... ülj le vele szemben és mond meg neki hogy "figyi, most trendi dolog ész nélkül randizni én is belesetem ebbe és te lettél a balfácán... Szakitok veled, mert igazából sosem szerettelek... csak hát a trend..."


és innentől minden "problémád" megoldódott. Ne foglalkozz azzal hogy egy kapcsoaltot megjavits, ne foglalkozz vele hogy ő mit gondol... Semmivel ne foglalkozz csak azzal amit a "barinőid" belédtáplálnak, hiszen nekik minden esetben igazuk van, függetlenül attól, hogy neked mi a véleményed...

Őszintén, meg sem lepődök az ilyen "kapcsolatokon" hiszen az összes tizenéves kis csitri ilyen... jó a kisfiók se gyengék, ők is megcsinálják a maguk kis baromságait, de ők legalább nem drámázzák ugy túl, mint a lányok... Komolyan, én a helyedben elmenteném ezt az uirásodat és majd egy 5-6 év mulva előkeriteném, és nagyon remélem, hogy röhögni fogsz azon, hogy milyen kis idióta voltál... Roszabb esetben akkor sem fogod érteni, hogy mi volt itt a probléma...

2015. ápr. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

A 6. válaszolónak igaza van! Tudom a szakítás sosem egyszerű, velem is szakítottak már, én is szakítottam màr, de a legnagyobb hiba olyan emberrel együtt lenni, aki iránt nem érzel szerelmet. Rengetegen esnek abba a csapdába, hogy megszokásból vannak együtt a párjukkal, pedig már régen nincsen köztük szeretet sem, nemhogy szerelem.

Legyél vele őszinte, mondd meg neki, hogy a barátként szeretnéd vele a kapcsolatot tartani.

2015. ápr. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!