Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehet meghódítani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet meghódítani egy kicsit távolságtartó nőt?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik és szimpatikus egy ismerősöm, az igazi nőt testesíti meg számomra. Kedves az emberekkel, mosolyog de mindezt kicsit visszafogottan, távolságtartón. Csendesebb inkább de ha más véleménye van, kimondja egyenesen, de nem sértőn, ehhez szerintem elég intelligens. A távolságtartó kisugárzása miatt nagyon titokzatosnak és rejtélyesnek látom, a tekintete is olyan mintha belelátna az emberbe. A visszafogottsága ellenére magabiztosnak tűnik, nem egy nyuszinak.

Tudom, hogy nincs senkije egy ideje, állítólag nem is keres görcsösen párt. Persze másoknak is tetszik, mert egy gyönyörű nő és sokan kihívásként tekintenek rá.

Régebben nyitottabb volt, kicsit hangosabb, de cuki módon. Volt egy kapcsolata amiben ha jól tudom bántotta az exe. Amióta szakítottak azóta tart ez a hűvösség. Tehát nem nagyképű vagy jégkirálynős.

A kérdés az, hogy én hogyan nyűgözhetnék le egy ilyen nőt, aki nyilvánvalóan falakat húzott maga köré? Eddig csak pár mondatot beszéltünk munka miatt (nem vagyunk közvetlen kollégák). Ha van itt esetleg hasonló nő, adna tanácsot?

Ő 29 éves, én 34.



2023. jan. 25. 16:26
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Történt azóta valami, Kérdező?
2023. febr. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Munka miatt többször összefutottunk. Mindig kedvesen üdvözöl de nem kezdeményez beszélgetést. Így én próbálok finoman szóba hozni semleges témákat amikre egyre jobban és több szóval reagál. Erősebb bennem az érzés, hogy kedvel de közben figyel is. Igazatok van, lassan fogok közeledni hozzá, ha továbbra is látom, hogy mindig egy kicsivel jobban nyit felém.
2023. febr. 2. 22:37
 13/18 anonim ***** válasza:
én a helyedben olyasvalakire fordítanám az energiámat, aki érezhetően szimpátiával van és nyitott is felém
2023. febr. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Ebbol lesz a friendzone. Ha ferfikent nem mutatod ki, hogy tetszik neked a masik, akkor te beszslgetopartner leszel maximum. Egyszeruen mondd el neki, hogy mennyire tetszik neked, es erre valaszolni fog valamit. Ha nemet mond, akkor tovabblepsz, mint a tobbi ferfi tenne. Ha apolgatni akarod, akkor apolono lehetsz maximum az eleteben.
2023. febr. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Hans Pötterman ***** válasza:

#14

Ez nem feltétlenül igaz. Több ilyen nő "ápolónője" voltam már, én magam nem is terveztem rájuk hajtani,csak szimplán normális barátjuk voltam/vagyok, végül ők fejezték ki,hogy el tudnának többet is képzelni velem.

2023. febr. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Mi sült ki belőle azóta?
jan. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Semmi... még tavaly februárban próbáltam határozottabban közeledni felé de annyira tartózkodó és zárkózott lett erre, hogy nem lehetett nem félreérteni. Szűkszavú lett, nagyon kerülte a tekintetem, éreztem rajta, hogy nem akar többet. Azóta ha néha összefutunk véletlen köszön kedvesen de ennyi.
jan. 31. 14:27
 18/18 A kérdező kommentje:
Egyébként azóta sincs senkije ha jól tudom. Szerintem bár kedvel, de mint férfi egyáltalán nem jövök be neki..
jan. 31. 16:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!