Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire van értelme belemenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire van értelme belemenni egy ilyen kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Nagyon megkedveltem egy srácot, bele is szerettem, azt nem tudom hogy ő hogy érez

De nálam nagyon nagy szó mert nem vagyok egy szerelmes típus. Az egyetlen probléma hogy messze kerül tőlem, ráadásul egy olyan helyre megy 1 évre ahonnan nem jöhet ki és még telefon sem lehet nála. Néha el tudnék menni meglátogatni, de attól tartok ez nem lesz elég. Persze beszéljük hogyha kijön akkor mindent ott folytatunk ahol abbahagytuk. De mivan ha azon a helyen megismer valakit akibe beleszeret..

Nem tudom mi tévő legyek. Lehet még most el kéne menekülnöm, de már késő



2023. jan. 2. 19:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

"ráadásul egy olyan helyre megy 1 évre ahonnan nem jöhet ki és még telefon sem lehet nála."


Szóval gondolod, hogy a börtönben megismer majd valakit akibe beleszeret?


Vicces kis troll vagy te.

2023. jan. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyok troll, és nem is börtönről van szó
2023. jan. 2. 20:01
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
2-es Ha pszichiátria, vagy elvonó az sem jobb.
2023. jan. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
56%
3: Katonaság? Idegenlégió? Orosz-ukrán háború?
2023. jan. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, ha még nem is tudod, hogy ő szerelmes e, minek kattogsz helyette is?

Először talán ő valljon színt, mutassa ki, hogy Neki Te Kellesz, mindent megtenne érted, aztán szövögesd a terveket, nem?? De hát láthatóan nem hogy mindent nem tenne meg érted, de még a kellő fizikai, érzelmi kontaktust se tudná megadni! Azt meg, hogy akarja-e nem is tudjuk! De ha ő döntött arról a távozásról, akkor vedd már úgy, hogy nem is akarja. Most komolyan, mazochista gondolatokat dédelgetsz. Te ezt élvezed?

2023. jan. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Hova megy?
2023. jan. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

#6

Pszichiátriára

2023. jan. 9. 08:34
 8/14 A kérdező kommentje:
Természetesen akarna velem lenni. De én mondtam neki hogy miattam ne maradjon, mert azt szeretném hogy jól legyen. És ha ehhez kell 1 év akkor kivárom
2023. jan. 20. 16:25
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem kapcsolat, csak te ígérted neki, hogy megvárod.

De akkor miért kérdezel minket?

2023. jan. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Kapcsolatnak nem kapcsolat az tuti. Ő össze akart volna jönni velem előtte, de mondtam hogy semmi értelme így összejönni valakivel, hisz se találkozó, se kommunikáció. Ilyen kapcsolatba azért nem akarok lenni. Viszont ha kijön, akkor el tudnám képzelni vele magam. Csak elég bonyolult helyzet, és kíváncsi voltam a véleményekre
2023. jan. 20. 16:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!