Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez mennyire egészséges tőlem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire egészséges tőlem?

Figyelt kérdés

Mondta nekem, az exem, akivel 5 éve szakítottunk, hogy olyan amit írtam neki, mintha nem tudtam volna tovább lépni, pedig én azt éreztem, azért írok neki, mert szeretem, csodálatosnak tartom, és érdekelne mi van vele, kapcsolatban akarok vele lenni, jobban mint amennyire most. Beszélni vágyom vele.

De én ugyenezt érzem több exem iránt is, és barátokkal is voltam így, most is van igaz nem jóbarát, mert azolat megtartottam, hanem ismerős akikkel olyna jó élmény volt együtt lenni, és bár belehetne azokat konvertálni a jelen életünkbe. Hatalmas nevetések ugyanúgy hiányoznak, mint az a nagy szerelem, ami volt köztünk. Persze amelyik mélyebb, az jobban hiányzik egymáshoz képest, de ugyanabból az indítattásból.


Egyenlőre ennyit. Ha valakinek kérdése van, akár privátban is felteheti, ha nem jön vissza a kérdésemhez.


Köszönöm előre is.



2021. jún. 28. 10:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
magányos vagy, járjál társaságba, szerezz új barátokat
2021. jún. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 rika31 ***** válasza:
85%

Szia. Érthető, hogy érdeklődsz felőle, mert akivel együtt volt az ember ahhoz kötődik.

De valószínűleg neki a továbblépéshez az kell, hogy ne keresd.

Nem vagyunk egyformák, mindenki máshogy áll a dolgokhoz.

Ezt pedig neked kell elfogadni, hogy ő pedig ilyen.

Engedd el, és lehet, hogy később még ő fog keresni.

2021. jún. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Ehhez két ember kellene, te érzelmileg tapadsz, nem tudsz leválni. Ne zaklasd a régi exeidet, nem véletlen volt, hogy szakítottatok. Te azt hiszed, ők még ugyanazok az emberek. Nem azok. Nagyot változik az ember ennyi idő alatt, és nem lehet kitörölni a szakításhoz vezető rossz emlékeket. Ha nem hagyod őket békén, az zaklatás.
2021. jún. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem kaptad meg phasz adagodat !
2021. júl. 9. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyik exemmel sem tartom a kapcsolatot. Nem egészséges. Ex ből sosem lesz barát, max régi ismerős akit felhívsz pl 5 év után mert tudod hogy x cégnél dolgozik és nem e tud segíteni bejutni oda. Ennél jobban nem szabad.
2021. júl. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!