Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tagadja magának, hogy szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tagadja magának, hogy szerelmes belém/érzései vannak?

Figyelt kérdés

28 éves férfiról van szó, akivel volt egy rövid, de elég “tartalmas”viszonyunk, kb. úgy éreztem mintha egy év telt volna el vele, annyi minden volt benne, pedig csak 2 hónap volt. De nem lett belőle kapcsolat. Egy egyetemre járunk, neki barátnője lett azóta. Nekem voltak később is érzéseim felé, de aztán elengedtem. Semmi beszélőviszony sincs köztünk, kb. mint 2 idegen, úgy viselkedünk egymás mellett, kerül is amennyire tud.

De ha egy kis alkohol hatása alatt van, elkezd nyitni felém, keres, néz, és múltkor kis híján megölelt, csak szerencsére az utolsó pillanatban kihátráltam. Ezek után másnap mindig még jobban kerül, véletlenül sem akar rám nézni, mintha bánná az egészet. De aztán újra és újra az történik, hogyha egy kicsit eltompul a tudatos gondolkodása, közel akar kerülni hozzám. Miért csinálja ezt?



2023. jan. 26. 18:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
69%
Ittaswn mindenkit meghúznának. Ez nem neked szól csak épp te vagy akkor kéznél.
2023. jan. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Bőven vannak kéznél neki, kb bárkit megkaphatna, és mással nem csinálja. És nem flörtöl, hanem a legócskább ruhámban zsíros hajjal is ezt csinálta.
2023. jan. 26. 18:11
 3/16 anonim ***** válasza:
79%
Látja,tudja, hogy oda vagy érte és ki is (fogja) használ(ni).
2023. jan. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem láthatja, mert konkrétan a lehető legridegebben utasítom el mindig
2023. jan. 26. 18:15
 5/16 A kérdező kommentje:
Meg akkor józanul miért ilyen távolságtartó?
2023. jan. 26. 18:16
 6/16 anonim ***** válasza:
75%

Én azt nem értem, hogyha egyszer már nincsenek érzéseid felé és ha egyszer barátnője van, akkor miért állsz le vele részegen? Viszont józanul még csak feléd se néz.

Te ennyire tartod magad, egy nagy nullának, vagy mi?

Ha tovább folytatódik ez az egész, éberen is ezt fogja tenni hiszen benne vagy és szerető leszel, de ne hidd, hogy miattad othagyja a másikat, de mégha dobná is téged nem zavarna, hogy veled csalta meg, akkor téged is megfog???

Egyetemre jársz és semmi eszed, kész vicc.🤡

2023. jan. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
38%
Pedig igaza van annak, aki azt írta, hogy egyszerűen csak te vagy kéznél olyankor. Téged ismer, tudja, hogy viszonyultál hozzá, amit ki is használ. Nem kell ebbe semmi többet belelátni szerintem...
2023. jan. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 harebell ***** válasza:
89%
Szerintem egyszerűen ne töprengj ezen. Most őszintén, mennyivel vagy előrébb, ha érez is valamit irántad, ha egyszer nem akarja kimutatni, nem akar lépni? Kerüld, próbáld teljesen lezárni érzelmileg a dolgot.
2023. jan. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
34%

Minek kerdezel ha nem hiszed el azt amit irunk.


Amikor reszeg akkor elszorakozna veled, tisztaban van vele hogy oda es vissza vagy erte, hiaba utasitod el, szoba allsz vele amikor reszegen keres, ha ir akkor reagalsz. Ha nem erdekelne teged akkor nem is irnal neki vissza es ezt o is tudja.

Alapvetoen nem akar toled semmit, nem vagy neki fontos es nem is leszel az.

Azt pedig hogy hany embert kaphatna vagy kap meg, hogy hany emberrel flortol es hany embert szedit, fogalmad sincs mivel nincs egymashoz kozotok, nyilvan nem is kototte soha oszinten az orrodra.

Minek futsz olyan utan akinek nem vagy eleg?

2023. jan. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
49%

Volt itt egy fiú, aki részegen az ex csajt leste, rövid ideig voltak együtt, veszekedtek sokat és borderline-kent emlegette.

Azért leste, mert valahol kudarckent tekintett az egészre, viszont azt mondta/írta hogy nem jönne vele össze soha ismét mert beteg pszichopata a csaj.

Úgyhogy ha ő vagy, akkor felejtsd el...

2023. jan. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!