Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tagadja magának, hogy szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tagadja magának, hogy szerelmes belém/érzései vannak?

Figyelt kérdés

28 éves férfiról van szó, akivel volt egy rövid, de elég “tartalmas”viszonyunk, kb. úgy éreztem mintha egy év telt volna el vele, annyi minden volt benne, pedig csak 2 hónap volt. De nem lett belőle kapcsolat. Egy egyetemre járunk, neki barátnője lett azóta. Nekem voltak később is érzéseim felé, de aztán elengedtem. Semmi beszélőviszony sincs köztünk, kb. mint 2 idegen, úgy viselkedünk egymás mellett, kerül is amennyire tud.

De ha egy kis alkohol hatása alatt van, elkezd nyitni felém, keres, néz, és múltkor kis híján megölelt, csak szerencsére az utolsó pillanatban kihátráltam. Ezek után másnap mindig még jobban kerül, véletlenül sem akar rám nézni, mintha bánná az egészet. De aztán újra és újra az történik, hogyha egy kicsit eltompul a tudatos gondolkodása, közel akar kerülni hozzám. Miért csinálja ezt?



2023. jan. 26. 18:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
49%

Ha 2 hónap viszony volt és szerinted szerelmes beléd, akkor miért nem beléd jött össze szerinted, és miért másik lánnyal van inkább együtt?…


Szerintem pont, hogy nem szerelmes, maximum vonzódik/vonzódott, de ha átalakult volna valóban szerelemmé, akkor hidd el, hogy a jó isten se állt volna közétek, pláne nem a szabad akarata…

2023. jan. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
76%
*veled :D
2023. jan. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
49%
Beléd jött össze a cucc :D
2023. jan. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
88%
Nem mindegy? :DDD Te a tagadó részt fogod kapni mindig, az a neked szánt oldala. Lehet, hogy belül vágyik rád, de ahhoz az emberhez sosem lesz közöd. És nem mert egy zárkózott megmenteni való lélek, hanem egy felnőtt, dolgozó, magára gondot viselő ember, aki egyben nem akar téged. A másik mögötte van - vagy nincs, mert te gondolod csak oda. :)
2023. jan. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
70%

Hát ezek alapján veszettül szerelmes beléd.


Dehogy tagadja magának, akkor szerinted, miért depreszsiós és kerül el téged bolygó távolságra?? :D

2023. jan. 27. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
76%

Nem akar ő téged. Velem is hasonló volt a szitu… 2 évig húztuk.


Engedd el.


Én azóta boldog párkapcsolatban élek, 3 hónapja :)

2023. jan. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!