Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes belém egy lány, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes belém egy lány, de én csúnyán kihasználtam ,mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szerelmes belém egy lány, nagyon. Én kedves voltam vele mindig, de nem kezdeményeztem, majd egy buli után a lány nagyon nagyon nyomult én pedig néhány rövid és kb egy liter bor után kihasználtam ezt. Tudtam, hogy nem akarok tőle semmit, de akkor és ott nem tudtam ellenállni az alkohol miatt.

A lány egyébként tetszik nekem külsőleg, vannak is közös érdeklődési köreink, de nem fogott meg igazán soha.

Ezután másnap is találkoztunk (és sajnos rendszeresen kell találkoznunk egyéb dolgok miatt) viszont én valószínű a legrosszabb dolgot tettem, amit tehettem: úgy bántam vele mint eddig, kedvesen, de távolságtartóan, kvázi keresztülnéztem rajta.


Rettentően szégyellem magam. Nem elég, hogy kihasználtam egy lány szerelmét, de még férfi módjára sem viselkedtem, nem mondtam neki legközelebb se azt, hogy nem kellett volna, se azt hogy jöjjünk össze. Kétségek között hagytam, bár a hallgatásommal is állást foglaltam. Így nem lehet bánni egy emberrel, nem érdemes. Már majdnem egy hét eltelt és mardos a bűntudat és a lelkiismeretfurdalás.


Valaha jóvá tehetem ezt valahogy, vagy örökké gyűlölni fog?



2023. jan. 27. 02:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Hát mondd el neki ezt, hogy te így élted meg, belementél a dologba részegen, de te nem szeretnél tőle semmit. Ilyen esetben amikor a másik elesett, és Reménykedik, szerintem jó (mmint hasznára lesz hosszútávon a lezárásban!) ha határozottan tudatosítod, hogy nem akarsz tőle semmit.
2023. jan. 27. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
ÜLj le és mondd ezt így egyben el neki. Minél előbb! Bocsánatot kérni férfias dolog. Sunnyogni nem az.
2023. jan. 27. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%

Az is igazi férfira vall, hogy így vélekedsz, amit most leírtál. Hibázni sajnos szoktunk, de ha ezt még neki is elmondod és bocsánatot kérsz, az még férfiasabb. De szerintem ne a piát mondd neki, mert az felelősség hárítás, hanem hogy nem tudtál neki ellenállni, mert vonzónak találod, csak nem érzed úgy, hogy ebből lehetne kapcsolat.

Fontos, hogy ne érezze magát mèg jobban megalàzva és azt se, hogy ő ne lenne elég jó.

2023. jan. 27. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem 3asnak van igaza.
2023. jan. 27. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
6%
Használd ki még egyszer! Ne hidd, hogy ő nem tenné meg! Legfeljebb nem szexuálisan, hanem anyagilag.
2023. jan. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
2%

Elnézést kérsz tőle ez a minimum és frankón megmondod neki, hogy hiányod volt, de többet nem kérsz belőle.

Egyébként ez az ő hibája is, miért feküdt veled össze ha nem mondtál egy kukkot sem folytatásról, főleg úgy, hogy illuminalt állapotban voltál.

Jó hülye az a csaj, nem csodálkozom, hogy nem akarsz tőle semmit. :D

2023. jan. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
60%

Utolsó, mekkora egy patkány vagy!


A lány is hibázott, de a kérdező felelőssége főként ez az egész, és ezt ő is jól tudja.

2023. jan. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
28%

Nem az övé, mindenki maga dönti el, az lett volna parasztság ha a kérdező hitegette volna.

Ő kínálta fel magát ezüst tálcán, ő meg elfogadta. Ha egyszer a nő tisztában van azzal, hogy szexen kívül másra nem hajt a pasas, akkor miért fexik le vele? Annyi esze nincs, hogy attól, hogy kifexik neki a pasi nem fog csoda által belészeretni? Naív, buta liba.

Épp, hogy a csaj használta ki, hogy piás volt a kérdező.

Fordított esetben azt írná mindenki, hogy a férfi kihasznalta a nőt, minden undokságnak lehordaná a fele ember (vagy több) itt a gyakori n. De hogy mivel férfi a kérdező így ő a hibás mint általában ugyebár. Miközben a nő tette szét a lábát pedig tudta, hogy több nem lesz belőle.

Egyedül annyi hibát követett el a kérdező, hogy utána nem szólt semmit, bár még az is valahol nem fú de nagy bűn, mert az a nő tudta mibe megy bele ha tetszik ha nem.

2023. jan. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
20%

#7:

"majd egy buli után a lány nagyon nagyon nyomult én pedig néhány rövid és kb egy liter bor után kihasználtam ezt."


Na kit terhel a felelősség? Az a nő nyomult, tisztaban volt azzal, hogy a kérdező alkohol hatása alatt van és kihasználta a helyzetet egyértelműen!!! Ha nem lett volna becsicsentve/részeg a kérdező még akkor sem ő felelős azért, hogy szex történt, hanem mindkettő! De illene figyelembe venni azt a tényt, hogy bizony a kérdező ittas volt! Nyilvánvaló, hogy a nő kapott az alkalmon, aztán most ha szarul érzi magát arról is ő tehet, a kérdező helyében még csak hozzá sem szólnék, mert élt a helyzettel tekintet nélkül a kérdező állapotára!

Persze fordított esetben a férfi lenne az erőszakoló undokság, de mivel a nő mászott rá így nem történt kihasználás,

hát hogyne! Egy deka lelkiismeretfurdalást nem éreznék, csak azt kapja amit adott! :)

2023. jan. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
35%
A 9-esnek igaza van. Ez a kérdés kiválóan rávilágít a feminista kettős mércére.
2023. jan. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!