Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes belém egy lány, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes belém egy lány, de én csúnyán kihasználtam ,mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szerelmes belém egy lány, nagyon. Én kedves voltam vele mindig, de nem kezdeményeztem, majd egy buli után a lány nagyon nagyon nyomult én pedig néhány rövid és kb egy liter bor után kihasználtam ezt. Tudtam, hogy nem akarok tőle semmit, de akkor és ott nem tudtam ellenállni az alkohol miatt.

A lány egyébként tetszik nekem külsőleg, vannak is közös érdeklődési köreink, de nem fogott meg igazán soha.

Ezután másnap is találkoztunk (és sajnos rendszeresen kell találkoznunk egyéb dolgok miatt) viszont én valószínű a legrosszabb dolgot tettem, amit tehettem: úgy bántam vele mint eddig, kedvesen, de távolságtartóan, kvázi keresztülnéztem rajta.


Rettentően szégyellem magam. Nem elég, hogy kihasználtam egy lány szerelmét, de még férfi módjára sem viselkedtem, nem mondtam neki legközelebb se azt, hogy nem kellett volna, se azt hogy jöjjünk össze. Kétségek között hagytam, bár a hallgatásommal is állást foglaltam. Így nem lehet bánni egy emberrel, nem érdemes. Már majdnem egy hét eltelt és mardos a bűntudat és a lelkiismeretfurdalás.


Valaha jóvá tehetem ezt valahogy, vagy örökké gyűlölni fog?



2023. jan. 27. 02:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
77%
Én nem olvastam olyat, hogy a nőnek bárhonnan tudnia kellett volna, hogy a pasi nem akar tőle semmi többet. Csak a kérdező írta, hogy ő tudta, hogy nem akar. Ettől függetlenül mind férfi, mind nő kérhet elnézést, és mondhatja, hogy bocsi, ez a továbbiakban egy NEM. Az elutasítás, és hogy csak szexre kellettél minkét nemnek lehet érzelmileg megterhelő.
2023. jan. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
46%
#10:Nő vagyok, de 50:50 alapon működöm. :)
2023. jan. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
51%
Egy normális kérdés alatt megint összegyűltek az incel patkány szüzek. 🐀
2023. jan. 28. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szia!


A legnagyobb szemétség a kételyek közt hagyás. Keresd fel és beszélj vele, mondd így el neki és akkor nem egy szarh.ziként fog rád gondolni. Bár ő is megtanulja majd nem esik csak úgy senki ágyába.

2023. febr. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!