Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 2 éve nem sikerült túllépnem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 éve nem sikerült túllépnem az exemen,valami ötlet?

Figyelt kérdés

Már tényleg kezdem azt hinni,hogy soha sem leszek túl rajta,pedig nagyon sok dolgot próbáltam már,legyen az akár mással való randizás,alkalmi kapcsolatok,tényleg mindent,amit a legtöbb ember ilyenkor tanácsolni szokott. 2 éve egy szót sem beszéltünk, nem is követem az életét,mégis 0-24-ben a fejemben van, és nem vagyok képes más iránt érezni semmi komolyabbat.

Egyszerűen már elegem van az egészből...



2023. jan. 27. 23:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi történik az életed egyéb területein? Barátok? Hobbik? Sport? Karrier? Szereted a munkád? Inspirál? Család? Ha lefoglalnád magad, és pörögnél, könnyebb lenne, és egyre értékesebbnek éreznéd magad, más férfi számára is. Nem tudom igaz-e, de ha mondjuk melankóliában éled a szürke hétköznapjaid, úgy nehéz máshogy érezni magad. Ne haragudj, bullsh*tnek tűnik, de tényleg. Pl. ha mondjuk keményebb edzéseket tolnál, és meditálnál, hidd el, nagyon nagyon nagyon harmónikusabbá tudja tenni a gondolataidat, vagyis, azt kezdenéd érezni, hogy minden sokkal nyugodtabb a fejedben. Tényleg megváltozik a szellemi működés, javul az önértékelés. Most ezek ilyen semmitérő tanácsoknak tűnnek, de nekem tényleg ez segített, nem csak blablázni akarok! Persze nem tudom ebből mit teszel te magad is, de nekem ezek az első eszembe jutó tanácsok.
2023. jan. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincs rá gyógyír. De szerintem felesleges az utána vágyakozás. Belegondolsz, hogy te csak egy emlékképhez ragaszkodsz? Az az ember, akit szerettél, már olyan formában nem létezik, ahogy veled, melletted viselkedett. Mindenki máshogy viselkedik minden ember mellett. Sosem fog ugyan úgy viselkedni egy másik nő/férfi mellett. Gondolom túl sok a szép emlék, és nem akarod elengedni. De muszáj lesz, mert egy életed van, és vele már sehogy se lesznek új élményeid. És te se leszel fiatalabb már.

Ne cseszd el az éveid olyanra, aki nem akart.

Nem is ismered már, azt se tudod hogy ki ő, csak egy illúziót képzelsz el magadnak.

2023. jan. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Itt az ideje felkeresned egy szakembert. Nekem segített, két év után mentem én is el, eléggé nehezen bírtam már saját magamat, hogy egy lány miatt így meghülyülök. Mert időközben még a kábítószerre és az alkoholra is rákattantam, hogy valamelyest elfelejtsem. Ennek már sok éve, és most, mikor megnézem facen vagy instan, sajnálom az időt, amennyit a szenvedésembe fordulva elpazaroltam rá, hogy mit ettem rajta, hogy miért voltam annyira oda érte, a mai napig nem tudom.
2023. jan. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem 11 éve. Valaki meg soha nem tud. Egy jó hír: ha nem tudsz túllépni, akkor nem is kell. Próbáld visszaszerezni, vagy éld az életed egyedül. Az sokkal jobb, mint megismerni valaki új valakit, aki már csak azt fogja látni rajtad, hogy tönkrement a külsőd az évek alatt egy csaj miatt, és ezért már nem tudod őt se felszedni, mert már meg is csúnyultál, nem is érzed jól magad a bőrödben, ráncos lettél az évek alatt, megöregedtél, talán el is butultál. Szerintem élj egyedül, mert az sokkal nagyobb trauma lesz majd, ha meg akarsz ismerni új valakit, és szembesülsz majd azzal, hogy már képtelen vagy.
2023. jan. 28. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Aztán ha mégis összejössz új valakivel, szembesülsz majd azzal, hogy neked jobb csajod volt régen, mert te is jobban néztél ki, és az újat már csak terrorizálni fogod tudni.
2023. jan. 28. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Töröld ki a régi üzeneteket hogy ne olvasd vissza. Én visszaolvastam mindig és így sokkal tovább tartott túllépni.
2023. jan. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szintén két éve lépet le az exem és nekem sem sikerült túllépni rajta.

Közel harminc év után hagyott el egy másik pasiért.

Teljesen padlon voltam ráadás képpen egy műtét utáni hosszu felépülés közben.

Én maradtam a közösen felépitett házban a kissebik fiamal és a menyemel.

Ő mindenről lemondot nemcsak rólam hanem a gyerekeiről is azota sem találkoztak bennem ők tartják a lelket.

Azt mondták rám még szükségük van nem akarnak elveszteni.

Csak a váláskor találkoztunk igy talán kőnyebb lessz elfejeteni.

Szóval ök segitenek és támogatnak.

2023. jan. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!