Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Rossz ötlet lenne neki megírni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz ötlet lenne neki megírni, hogy örülök, hogy láttam?

Figyelt kérdés
Ma találkoztam valakivel, akivel már egy éve nem beszéltünk. Annak idején nem lehetett semmi köztünk, mert mindketten házasok vagyunk. Ma láttuk egymást és ez felkavart. Igazából egy pillanatra sem felejtettem el őt, csak eltemettem magamban az érzést. Most legszívesebben írnék neki egy üzenetet, hogy jó volt újra látni. Szerintetek?
2022. okt. 20. 12:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Es meg mindig hazasok vagytok? Mert akkor inkabb ne irj semmit. Ha nem akarsz tole semmi konkretat, akkor teljesen felesleges elkezdeni irogatni, hogy aztan jojjon az 'ugy vele lennek, de nem lehet' vekenges...
2022. okt. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem ezt a csapot ne nyisd ki, ha meg akarod tartani a házasságod békéjét.
2022. okt. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, még mindig házasok vagyunk. És igazatok van, valahogy ki kell bírnom. De annyira nehéz. :(
2022. okt. 20. 13:09
 4/8 harebell ***** válasza:
Igen, rossz ötlet lenne. Kivéve, ha mindketten kész lennétek kilépni a házasságotokból, de ezt egyrészt kétlem, másrészt akkor azt kéne először elintézni.
2022. okt. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is rossz ötlet lenne neki írni, magad miatt, hogy újra gyötörd magad, rosszul essen ha nem ír vissza illetve a házasságod miatt se éri meg.

Ha nagyon nem hagy a gondolat nyugodni akkor fogj egy word doksit, vagy jegyzeteket, írd le amit írnál neki, mentsd el majd töröld ki.

2022. okt. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
2 hét múlva lesz a névnapja. Arra sem írjak neki? Ő sem írt már az enyémre amúgy.
2022. okt. 20. 15:32
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha bonyadalmat akarsz, írj.
2022. okt. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
névnap is csak egy ürügy, ne írj neki
2022. okt. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!