Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen tettekkel mutassam ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tettekkel mutassam ki a barátnőmnek hogy mindennél jobban szeretem azután hogy megbántottam?

Figyelt kérdés
Alapból olyan vagyok aki nem nagyon tudja kimutatni az érzéseit. A barátnőm nem hisz nekem mostmár hogy szeretem,tetteket vár,de olyanokat,amik nem kerülnek pénzbe,vagy csak kevésbe. Milyen tettekkel hitessem el vele hogy ő a mindenem? Amúgy megbántottam és most nem hisz nekem. 2 nap múlva találkozunk. Azzal bántottam meg hogy nem töröltem ki az exeimmel való beszélgetéseket amikor kérte,hanem később.Nem akartam a szeme előtt törölni merr féltem hogy nagyon rosszul fog reagálni.Ő ezért azt hitte hogy még mindig szeretem az exem és olvasgatom az üzeneteket. Innentől nem bízik bennem. Mindegy hogy jogos vagy nem, lényeg hogy nagyon nagyon megbántottam és egész nap csak sírt. Nagyon fél hogy elhagyom és főleg attól hogy exhez térek vissza. Pedig nem. Ő a mindenem, de nem hiszi. Milyen gesztusokkal,tettekkel mutassam ki neki hogy ő az életem értelme? Nem kell a kritika,tudom,hibáztam csak a kérdésre akarok választ
2023. febr. 8. 06:15
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Vegyel neki egy nagyon draga vaalmit
2023. febr. 8. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%

"Azzal bántottam meg hogy nem töröltem ki az exeimmel való beszélgetéseket amikor kérte,hanem később."


😂


Az ilyen embernek mindig lesz valami indoka arra hogy féltékeny és önbizalom hiányos legyen. Megőrülnék ha ezen menne a nyafi hogy töröltem-e egy beszélgetést vagy sem. Semmi köze hozzá. Jó esetben a pár tagjai azt sem tudják hogy kik az exei a másiknak. Ekkora ökörséget!


26N

2023. febr. 8. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%

"Azzal bántottam meg hogy nem töröltem ki az exeimmel való beszélgetéseket"


Helyedben azzal foglalkoznék, hogy a barátnőd már a kapcsolat elején betegesen féltékeny és rá fog menni az idegrendszered. Ráadásul tapasztalatom alapján azok az emberek viselkednek így, akiket hajlamosabbak a megcsalásra. Érdemes tisztázni a szabályokat, mi az ami neked belefér, mert teljesen le fog építeni és mamusz lesz belőled.

2023. febr. 8. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Pedig a legelejen sokkal jobban kimutattam hogy szeretem es o is maskepp viszonyult hozzam. Nem szabad lazitanom. O azert feltekeny mert nagyon onbizalomhianyos. Regen sokszor bantottak. Attol fel hogy osszetorom a szivet
2023. febr. 8. 08:37
 5/6 anonim ***** válasza:

A szerelemhez hozzátartozik a bizalom és az egyetertes.

Valahol érthető, hogy kiakadt, mert ezek szerint ő az exeket törli véglegesen, mert hát teljesen továbblépett, ezért is gondolja, hogy te nem vagy túl az exen.Ráadásul nehezen mutatod ki az érzéseid. Hát nekem is nehezemre esne mindezt összevetve bízni benned mégha az önbizalmam a toppon van is.

Mert elég pár szituáció és megrengetheti a hitet benned sőt odaveszhet.

Viszont mivel az önbizalma alacsony adódhatnak helyzetek ha te nem teszed oda magad rendesen.Kérdés meddig vagy képes elmenni és hogy legalább elfogadhatóvá tudod-e turbozni a hiányosságát. Én ha tényleg szerelmes lennék adnék esélyt és megpróbálnám rendbe tenni amit lehet és ha azok után sem változik meg, rosszabb a lelkiállapota, akkor elbucsuznek örökre. Pozitív irányba egyedül úgy lehet, hogy ha szüksége van rád, akkor mellette állsz, meghallgatod tanácsot adsz, adsz a véleményére, programoztok, hogy erősebbé váljon a kapocs köztetek, dicséred (nem nyálasan), adsz neki erőt, támaszt, másképp nem lehet, viszont ha neked ez full idegen tevékenység, akkor érezni fogja, vagy te készülsz ki.

A kapcsolat aldozatokkal jár és valtozasokkal, tanulnivalókkal mint amit elvar tőled, hogy nem csak mondod, hogy szereted de ki is mutatod.

2023. febr. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Anno tini koromba en is alkottam hasonlokat exemmel, nem is tudom hogy birta mellettem 4 evig, de jol irtak a tobbiek utolag en is belatom hogy mindenen meg tudtam sertodni es igenis jol esett az egomnak ha azutan visszakonyorogte magat hogy a semmire fel hisztiztem. Az ilyen nyalas dolgoknak meg kifejezetten orultem hogy viraggal megjelent a sulim elott meg ilyenek
2023. febr. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!