Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem, de hogyan tovább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem, de hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Nagyon szerettem a munkahelyem, de nem rég felmondtam és egy új helyet kerestem magamnak. Ez a hely kevesebbet is fizet, de ezt éreztem a legjobb lépésnek a helyzetemben.



A volt munkahelyen anno tanulóként kezdtem, aztán iskola végeztével felvettek állandó dolgozónak. A probléma az volt, hogy beleszerettem a főnök helyettesbe.

Ő egy 8 évvel idősebb férfi nálam. Akkoriban tanulóként is nagyon tetszett nekem, de nem éreztem helyénvalónak ezt érezni így soha nem léptem felé. Soha nem adtam a tudtára, sose csókoltam meg, és soha nem is volt köztünk testi kontaktus. Azt gondoltam ha felmondok, akkor majd elmúlik ez a mérhetetlen szerelem amit érzek... de csak azt érzem egyre mélyebbre süllyedek benne. Nem tudom elfelejteni, nem tudom kiverni a fejemből. Fájdalmat érzek, legbelül fáj hogy nincs velem, pedig sosem volt az enyém. Én nem akartam a munkahelyen rámozdulni mert erkölcsileg nem tartottam helyesnek. Hogy lehetne mégis kiverni a fejemből?

26 N


2023. febr. 21. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Nagyon durvát fogok most mondani, de vedd hozzá, hogy minden jót kívánok neked, és nem akarlak bántani.


0 egyenlő 0. Nem volt, nincs, és nem lesz - szerintem.


Ezért kár (volt) emiatt bármit változtatnod az életedben, nem tényező.

2023. febr. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
18%

Mozdulj rá, próbálkozz vagy felejtsd el, de az látjuk nem megy! Aki nem tesz azért hogy elérje amit akar az igy jár csndben szenved! Lépj!

Azt sem tudod kölcsönös-e..meg sem próbáltad! Ez gáz!

2023. febr. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%
Vesztani valód nincsen, lépj felé nyugodtan, most már azt sem mondhatják, hogy érdekből tetted. A biztos rossz is jobb, mint az, hogy emészted magad.
2023. febr. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
44%
Nőként lépés tenni? Hogy van merszetek ilyet javasolni 😂 Nőként csak várni szabad és ha a pasi nem lép, ő a puhapöcs!
2023. febr. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!