Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen érzés lehet ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés lehet ez?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel nagyon közel kerültünk egymáshoz. Volt ölelés majd csók és szerette volna a szexet is. Rengeteget beszélünk. Van hogy ki akar sajátítani,nem tetszik neki ha más lányokkal beszélgetek. Kedvel és én is őt. Párkapcsolatban van de az már nem számít neki semmit. Szeret engem de azt mondja hogy nem úgy mint én őt. Az lenne a kérdésem hogy akkor mégis hogyan szeret ha nem úgy mint én őt,és honnét tudja hogy én hogyan szeretem? Illetve ebben az esetben hogyan lehet szeretni egy embert másképpen? Kedvelem sokat együtt vagyunk,és minden nap órákat beszélünk. Nem értem. Köszi a válaszokat.

2023. febr. 23. 07:02
1 2 3
 1/22 Hans Pötterman ***** válasza:
100%
Zarja le a kapcsolatát és térjetek rá vissza utána. Ebből így semmi jó nem lesz ha már most ilyen bizonytalan/zavarodott
2023. febr. 23. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok
2023. febr. 23. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Önző sz ralak. Neki barátja van de neked nem lehet senkid, nem lehet egy bnőd.
2023. febr. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem akkor se kéne ha lezárná
2023. febr. 23. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Felejtős
2023. febr. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Hans Pötterman ***** válasza:
100%

#4

Úgyse fogja, de ezzel ki lehet szedni a szándékait belőle

2023. febr. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Akinek barátja van annak nem sok szándéka lehet. A masik csak csicska vagy pótlék.
2023. febr. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonló helyzetben vagyok,és ezt leginkább csak az látja át aki benne van.

Az a kérdés te mit mutatsz felé? Gondolhatja azt hogy szerelmes vagy bele,és lehet arra céloz hogy ő nem érez így.

Vagy épp fordítva.

Úgy érzi te csak haverként kedveled őt,meg vonzódsz hozzá,de ő meg többet érez ennél.

Itt a legnagyobb kérdés az hogy te mit szeretnél? Szeretnéd ezt a lányt magadnak vagy sem?

Vagy leszel harmadik,maradtok barátok?

De lépni csak úgy tudtok majd valamerre,ha őszintén beszéltek egymással.

2023. febr. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Aha. Szóval amíg nem vallasz neki halálos szerelmet, addig nem fogja elhagyni a másikat, mert a biztonság érzet azért jól esik.
2023. febr. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

8-assal értek egyet....beszéljetek. Én is ilyenben vagyok de nekem van feleségem a hölgynek meg párja. Aki nincs benne és nincsenek érzelmek könnyen beszél érzelmi érintettség nélkül...nekem is mindegy hogy a szomszéd józsi tetszik vagy nem tetszik a boltos Katikának hiszen én független érzelemmentes kivülál harmadik fél vagyok.


Beszéljetek!

2023. febr. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!