Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon negativ voltam es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon negativ voltam es megszakitotta velem a kapcsolatot. Ha tobb honap utan ujra beszelnenk vajon meglatna milyen vagyok ujra?

Figyelt kérdés

Egy ideig onmagam voltam vele, semmi negativ nem volt. De aztan par napra ra, olyan eletszakaszba leptem, hogy eletem legrosszabb idoszaka volt.

Meghalt az apam, a testverem ongyilkos lett, elarvereztek a hazunk, munkanelkuli lettem es az egesz eletem osszeomlott.

O meg ezelott ismert meg par nappal..nagyon megvaltoztam, rossz iranyba, nagyon negativ lettem azt sem tudtam mit kezdjek az eletemmel, nem tudtam hogyan legyen jobb. El is veszitettem ot. Es meg is ertem. Nagyon rossz eletszakaszomban jott az eletembe, nem tudom miert akkor kellett, es hiaba csak par hete ismertem, a legszebb dolog volt az eletemben ami tortenhetett velem.

Megszakitott velem minden kapcsolatot, de egyebkent nem tudott a probleimaimrol, o azt hiszi en egy negativ ember vagyok ok nelkul. Elfelejtette milyen volt a megismerkedesunk mert sajnos tobb volt a rossz nap, par napja ismertem amikor osszeomlott minden korulottem.

Beszelni szeretnek vele de felek hogy elitasitja a kozeledesem.

Te megprobalnad a helyemben?


2023. febr. 24. 15:33
A kérdező szavazást indított:
Probaljam meg
Engedjem el
8 szavazat
 1/4 A kérdező kommentje:
Egyszer talalkoztunk csak, es 1 honapig beszeltunk
2023. febr. 24. 15:34
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ebben az esetben érdemes, más színezetet kap az egész, ha leírod neki, miért volt gáz a viselkedésed. Azzal azért számolj, hogy eltelt több hónap, ki tudja, nem lett-e kapcsolata stb.
2023. febr. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak azért kéne megpróbálnod, hogy ne maradjon benned a mi lett volna, ha... Én nem sok reményt fűznék hozzá. Olyan nagyon bizalmas kapcsolatban nem lehettetek, ha ilyen fontos dolgokat nem osztottál meg vele. Valószínűleg te is csak felnagyítod az emlékeket, mert magányos vagy. Neki viszont nem voltak ilyen tragédiái(legalábbis nem tudunk róla.) Képzeld magad az ő helyébe. 1x találkozott egy szimpatikus lánnyal. Elkezdte megismerni és már nem volt szimpatikus. Ha valaki aktívan ismerkedik, elég gyakran történik vele ilyen. Továbblép, keres mást, aki érdekli. Simán lehet, hogy már nem is emlékszik rád, viszont van már barátnője.
2023. febr. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ennyiből még nem biztos hogy azert lépett le mert negatív vagy.

Számtalan egyéb tőled független oka is lehet ennek.

2023. febr. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!