Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jól tettem, hogy megszakította...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem, hogy megszakítottam a kapcsolatot a lánnyal? 29/F

Figyelt kérdés

Szerelmes voltam egy lányba, 3évig voltam a haverja/barátja, amikor megmondtam neki, hogy nagyon szeretem. Már a haverságunk előtt is ismertem, és akkor is nagyon tetszett. Tudtam, hogy nem fogja viszonozni az érzelmeimet, meg is mondta, hogy ő többet nem tud adni nekem. Jól tettem, hogy megszakítottam vele minden kapcsolatot? Már azóta 8 év eltelt.

Miután eltávolodtunk, már lett barátja, aki ma is a párja.

Még ma is sokszor eszembe jut a lány. Annyira aranyos volt.



2016. aug. 14. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted.
2016. aug. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%

Nem megszakítani kellett volna vele a kapcsolatot, hanem magadban lezárni, hogy ő nem akar tőled semmit. Ezért nem kell valakit száműzni az életünkből. Nem ő tehet róla, hogy te képtelen vagy normális keretek között megoldani a problémáidat.

De ha neked erre volt szükséged, akkor ámen.


Egyébként meg 29 éves, elméletben, felnőtt férfi vagy. Mi értelme ennek a kérdésnek itt?

Ennyire agyilag éretlen lennél, hogy a saját életeddel kapcsolatban önvisszaigazolást vársz vadidegen emberektől? Magadtól nem tudod ezt eldönteni?

2016. aug. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%
Jól tetted, de miért agyalsz még rajta? :(
2016. aug. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. szept. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!