Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Éreztetek már ilyet? Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztetek már ilyet? Ez szerelem lehet vagy valami más?

Figyelt kérdés

Van egy nő, aki nagyon “érdekel”. Talán ez a legjobb szó. Minden amit mesél, a gondolatai, a múltja, az élete, a tervei, érzései stb. Annyira különleges személyisége van, és annyira érdekesen és mélyen látja a világot, és olyan komplex és kiismerhetetlen. Csomószor megnevetett a beszólásaival/meg amiket csinál (tényleg egy megfejthetetlen káosz tud lenni, néha csak nézek, hogy mi történik már megint vele/körülötte és mennyire jó értelemben(!) szokatlan dolgai vannak :D )

Emellé nagyon szép is, meg tök hasonló az értékrendünk és nagyon extrém hobbijai vannak, plusz nagyon intelligens meg kreatív is.

Egy pár hétig ismerkedtünk/ majdnem összejöttünk, de valahogy mégis megfutamodtam akkor tőle (nem tudom megmondani miért), de azóta is ugyanúgy nem bírom elemgedni teljesen és nagyon érdekel, hogy mi történik vele stb.

Pedig már eltelt másfél év és barátnőm is volt közben



2023. márc. 10. 11:29
 1/7 A kérdező kommentje:
De közben nem vagyok benne biztos, hogy összejönnék-e vele. Talán “túl mély”
2023. márc. 10. 11:30
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem túlgondolod:)


Bele kellett volna ugrani, amikor lett volna lehetőség, mert így mindig azon fogsz gondolkodni mi lett volna ha. Szerintem ha van még esélyed, próbáld meg. Max nem lesz siker és elválnak útjaitok, esetleg barátok lesztek ha a kapcsolat nem megy.

2023. márc. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi! De ezek a szerelem jellemzői, hogy valaki így “érdekel”? Mert máskor mikor úgy éreztem szerelmes vagyok az nem teljesen ilyen volt
2023. márc. 10. 11:33
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja és most is kapcsolatbanvagyok, és szeretem a barátnőmet. És az előzőt is szerettem. De alatta is így éreztem a fent írt nő irányába
2023. márc. 10. 11:36
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Véleményem szerint azért "érdekel" mert nem jöttél össze vele, gondolod, hogy nem működne, de a férfiegó, a siker-orientáció nem hagyj békén.

Ez nem szerelem, csak hiúság részedről.

2023. márc. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Már régóta ismerem, és amikor csak haverok voltunk akkor is ugyanezt éreztem, már teljesen a kezdetektől
2023. márc. 10. 11:45
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy mit érzel? Jöjj vele akkor össze, ha annyira érdekel. Mit kell itt analizálni fölöslegesen? Majd meglátod, hogy fog-e érdekelni utána, vagy sem és kész.
2023. márc. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!