Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nègy ève ismerkedtem meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nègy ève ismerkedtem meg parommal. Fel eve bejelentette, hogy mas pasit szeret es 3,5 ev utan veget ert a kapcsolatunk. Januarba felvette velem a kapcsolatot es tobbszor megcsalta azt a sracot velem, akiert elhagyott. Velemenyek?

Figyelt kérdés
Most is azt mondja, engem szeret a sracba szerelmes. De nem birja elengedni ot, megis tobbszor megcsalta velem. Barmikor hivom talizna es egyutt lenne velem. Most mindketten szenvedunk en szeretem, o nem tudja mit akar.

2023. márc. 11. 15:05
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
85%
Köpd be a pasinal bizonyítékokkal és mindketten tegyétek lapátra.
2023. márc. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:
Kicsit bonyolult mert ok egy munkaheyen dolgoznak, igy ismerkedtek meg. Mi ket harom alkalomal egyutt toltjuk ejszakat.
2023. márc. 11. 15:09
 3/45 A kérdező kommentje:
De kozbe a csaj teljesen tanacstalan.Mikor egyutt vagyunk engem nem akar elengedni par napig, aztan melo miatt sraccal van tobb idot es akkor meg ot nem akarja elengedni.
2023. márc. 11. 15:10
 4/45 anonim ***** válasza:
36%

És mit hazudik a pasinak, hol alszik?


Ejj, de megérdemlitek egymást, szegény gyökér meg nem tud semmiről.

Mondjuk ezért is jó volt a régi családmodell, hogy az asszony nem dolgozott, hanem otthon nevelte a gyereket, így nem volt a munkahelyen férfi, akiért elhagyhatott.

2023. márc. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 Hellmano ***** válasza:
95%
Hülyít mindkettőtöket. Szerintem tipikusan ráférne, hogy mindketten nemet mondjatok neki és hülyítsen mást. De ugye van, aki szereti, ha hülyének nézik khmmmm pont te/ti?
2023. márc. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
100%

Nem bonyolult csak ti ketten utolsó gerinctelen férgek vagytok, akik nem mernek összejönni és arra van fogva, hogy őt is szereti.

Mit érsz te azzal, hogy "szereted" hogyha két farok járkál benne? Ennyire nincs önbecsülésed, vagy mazochista vagy? Nő vagyok, de én borítanék, mert nem szeret senkit, csak önmagát.

2023. márc. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:
Azt mondja hogy baratnonel alszik. Nem olyan o, nem elvezi ezt mar o is szenved benne.
2023. márc. 11. 15:17
 8/45 A kérdező kommentje:
Koszi a hatosnak hogy îgy ismeretlenul ilyen kedves szavakat hasznalsz tulajdonsagaimra:d
2023. márc. 11. 15:19
 9/45 anonim ***** válasza:
86%

Szívesen, ez az igazság, vagy nincs lelkiismeretetek, vagy szeretsz szenvedni, második lenni.

És épp ezért bánkódsz, megérdemled. :)

2023. márc. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:
Nem szeretek masodik lenni, pont hogy szeretnek vele egyutt elni. De van ez a masik gyerek, akibe szerelmes azt mondja, hiaba csalta meg velem tobbszor is. Nem tudom mennyire lehet szerelmes, ha gondolkodas nelkul megcsalja velem..
2023. márc. 11. 15:25
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!