Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit szólnátok ahhoz, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ahhoz, ha a párotok bejelentené, hogy kis időre külföldre költözik?

Figyelt kérdés

Mert én most erre készülök:(

Nem régóta vagyunk még csak együtt, februártól 2-3 hónapra szeretnék kimenni Ausztriába dolgozni, elsősorban a nyelvtanulás, másrészről nyílván a pénz miatt.

Eddig is távkapcsolatban éltünk, közel 200 km-re egymástól.

A barátom Pesten él, megnéztem onnan Bécs 2 óra 15 perc, szinte majdnem ugyanolyan messze lakok tőle jelenleg is.

Ti hogy reagálnátok erre, ha a párotok ezzel állna elő?

Barátom nem tud velem jönni, suli miatt, én is csak pár hónapra mennék.

Kibírhatja ezt egy kapcsolat?

Előre is nagyon köszönöm a válaszokat!:)

21/L



2012. nov. 28. 16:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire szeretem..
2012. nov. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a távolság nem változik, miért ne bírná ki?
2012. nov. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Emberek ***** válasza:
én azt mondanám, hogy menjen.. mint ahogy a közmondás tartja: engedd el azt akit szeretsz. én személy szerint azt mondanám, hogy menjen nyugodtan. aztán ha lesz időm (pénzem) akkor kimegyek utána pl.: egy hétre, hogy ne az legyen, hogy hónapokig nem látom..
2012. nov. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Elég pénzes, saját autója van, jó állása suli mellett, az nem lenne neki probléma, hogy kijöjjön hozzám, eddig sem volt a heti 3x leautózás hozzám:)
2012. nov. 28. 17:11
 5/8 anonim ***** válasza:
Februártól 2-3 hónap? Tisztában vagy az osztrák munkaerőpiac sajátosságaival?
2012. nov. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Aupairkedni mennék..onnan akkor jövök el amikor szeretnék, nem?:S

Ha gondolod írhatsz privátban, nem vagyok vele tisztában:(

2012. nov. 28. 17:32
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezt nem a kapcsolatotoknak kell kibírnia, hanem nektek. Ez rólatok szól, és minden tőletek függ, nem a kapcsolaton ;)
2013. jan. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Maradtam itthon a srác miatt, aki szombaton szakított velem..
2013. jan. 7. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!