Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nègy ève ismerkedtem meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nègy ève ismerkedtem meg parommal. Fel eve bejelentette, hogy mas pasit szeret es 3,5 ev utan veget ert a kapcsolatunk. Januarba felvette velem a kapcsolatot es tobbszor megcsalta azt a sracot velem, akiert elhagyott. Velemenyek?

Figyelt kérdés
Most is azt mondja, engem szeret a sracba szerelmes. De nem birja elengedni ot, megis tobbszor megcsalta velem. Barmikor hivom talizna es egyutt lenne velem. Most mindketten szenvedunk en szeretem, o nem tudja mit akar.

2023. márc. 11. 15:05
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
79%
Fárasztóan hülye vagy a válaszod alapján, további jo szenvedést a semmiért!
2023. márc. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 A kérdező kommentje:
42 eves es ot ferfival sexelt eddig egesz eletebe volt egy 18 eves kapcsolata olyan mocskos szuka nem lehet. Sajnos mikor engem elhagyott fel eve annak oka volt, elhanyagoltam, nem erezte szeretem. Munkahelyen meg megismerkedett ezzel a sraccal es most ez a helyzet van. Fura barmikor szolnek neki, mar velem is lenne, hat nem tudom mar.
2023. márc. 11. 15:50
 23/45 anonim ***** válasza:
100%

Valaki nem attól luvnya, hogy szinglikent lefekszik 20 pasival, hanem azért, mert párhuzamosan két férfival fekszik le!!!!

Te tényleg ennyire ostoba vagy?

2023. márc. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim válasza:
13%
Ez tényleg nagyon nehéz helyzet nőként írom voltam ilyen helyzetbe ,senkit nem akar hulyiteni de iszonyat nehéz döntés az ilyen. Ezt neki kell eldonteni h végül kivel szeretne együtt élni de biztos h nem szándékosan csinálja nagyon nehéz ebbe lenni.
2023. márc. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
48%
(+miközben párkapcsolatban van az egyikkel)
2023. márc. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 A kérdező kommentje:
Igen, neki kell donteni. De hogy lehet, hogy annyira szerelmes bele es gondolkodas nelkul velem toltene ejszakat? En szerintem csak benne a bizalmat es torodest latja, vagy nem tudom egyszeruen. Azt mondja hogy nagyon tanacstalan, de tudja dontenie kell.
2023. márc. 11. 15:57
 27/45 anonim ***** válasza:

Tegyük fel szerelmes belé.

De lehet, hogy a pasi nem szereti, vagy nem törődik vele, nem úgy ahogy ő szeretné és veled helyettesíti amit nem kap meg tőle.

Téged elhagyott, mert te sem foglalkoztál vele(ahogy ő elképzelte), kifogott még egy olyat, vagyis igazából benne is van hiba, mert olyanokhoz vonzódik, akik le szarják, vagy túlérzékeny, szeretethianyban szenved, amit lehet senki nem tud kielegiteni...

És ahelyett, hogy dobná őt is mint téged akkor, beléd kapaszkodik pedig tudja, hogy tőled ugyanúgy nem kapta meg amire vágyott.

Beteg egy nő, vagy tényleg egy ringyó, aki élvezi, hogy két férfit rángathat.

És te neked ő kell? :D

2023. márc. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 A kérdező kommentje:
Sajnos ez igy van, en akkor nagyon elhanyagoltam, amikor elhagyott. Tudom az en hibam is, hogy ez a szituacio kialakult. Nem beteg es nem ringyo en tudom jol. Csak sajnos nem foglalkoztam vele, amikor volt ra lehetosegem hisz velem volt csak.
2023. márc. 11. 16:14
 29/45 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem beteg, önbizalomhiányban szenved, nincs önértéke sem lelkiismerete.
2023. márc. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 A kérdező kommentje:
Nem tudom, azt tudom engem azert hagyott el, mert nem kapta meg tolem a kello torodest, szeretetet. Igy akkor azt mas oldalan megtalalta.De most nagyon tanacstalan.
2023. márc. 11. 16:19
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!