Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 10év korkülönbség?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10év korkülönbség?!

Figyelt kérdés

25éves lány vagyok és egy házibuliba megismertem egy lányt aki 15éves. Egyenlőre csak beszélgetünk smároláson kívül nem volt köztünk semmi! Akkor is ő kapott le engem. Én mondtam neki, hogy ezt bánni fogja de azóta sem bánja. Eltelt azóta 1hét. Minden nap beszélünk. Ma is találkoztunk és ma is lekapott. Leirta, hogy fontos vagyok neki es jol erzi magat velem. Enis kedvelem , mert kedves, aranyos lany oke ott a 10ev ami engem nem zavar es ot se de tudom, hogy masok ezt megjegyeznék…

Mit tegyek? Hagyjam a fenébe vagy adjak ennek egy esélyt?


2023. márc. 16. 20:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy 15 éves még nagyon kislány. Hasonló korú vagyok veled, el nem tudom képzelni, hogy egy ilyen korúval egy hullámhosszon legyek, pláne nem azt, hogy smároljak vagy más.
2023. márc. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, ha börtönbe kerülsz, ott is szeretet vesz majd körül.
2023. márc. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Fiu 25 lany 15 az mar menne a pedozas ... vicc ez a ferde tukor!!!!!
2023. márc. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Kiskorú megrontása, mehetsz a gulágra szenet lapátolni.
2023. márc. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
14. Úgy úgy mp5 el ala verik a szöges sperű nyelet!
2023. márc. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!