Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » ! Beleszerettem az oktatomba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

! Beleszerettem az oktatomba nagyon!!! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szerintetek mit csináljak? Elég óriási a korkülönség… De beleszerettem és nagyon szenvedek az érzéstől. Mit kéne tennem? Nem csak fellángolás mivel már levizsgáztam, és az érzés nem múlt el, sőt… Bele halok a hiányába úgy érzem, tótál beleszerettem (Félre értés elkerülése érdekében, nem, nem volt köztünk intim kapcsolat) Mit tegyek? Hogy felejtsem el??

2023. márc. 17. 20:06
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

Neked is elég pár jó szó csak és már szerelmes vagy.

Annyian vannak ezen a szinten.

2023. márc. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

Ilyen helyesírással kizárt, hogy egy tanár bármit akarjon tőled!


bele halok (egybeírjuk)

tótál (rövid -o)

oktatomba (utolsó -ó hosszú)

mivel elé vessző kell!

félre értés (egybeírjuk)

2023. márc. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Egy oktatoba a diaklanyok merheto resze beleszeret. Valoszinuleg 2-3 mas lany is pont ugyanugy erez most iranra, illetve minden evven minden ujabb tanfolyammal ez van. Sok oktato nem is bir ellenallni, egyszerre tobb lanyt fuz de azt hazudja csak ok vannak. Hatalmas a valasi statisztika is. Amugy azert gyakori az oktatoba beleszeretni mert idot tolt veled, segit es sok figyelemre, szeretetre ehes ember ezt torodesnek veszi, plusz van hogy az oktato direkt rajatszik. Ugy felejtsd el, hogy kezdj el mas pasikkal jo sok idot tolteni es sokat ismerkedni.
2023. márc. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

Mivel nem volt köztetek semmiféle intim kapcsolat,így te is csak egy illúzióba szerettél bele.Hiszen volt valaki a közeledben,akire rávetíthetted a szeretetéhségedet,ő talán adta is alád a lovat,és ez neked jól esett.


Viszont ebben ennyi volt,jobb is,hogy nem bonyolódtál bele!...

2023. márc. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
És hányan kihasználnák az ilyen hiszékeny rajongó tanulókat
2023. márc. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
10%
Cumizd le
2023. márc. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%
Kérd meg, hogy korrepetáljon! Helyesírásból! :)
2023. márc. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
5%

Fiatal orvos, aki kivette a vakbeledet,; a csinos, jóképű tanár bácsi stb. a tinik, vagy éretlen ifjú hölgyek álom ideáljai.

Piha!😄

2023. márc. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!