Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem az oktatómba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem az oktatómba, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok.A volt oktatóm mindig nagyon kedves volt velem,nagyon sokat bókolt,be is vallotta hogy tetszem neki,nagyon bensőséges kapcsolatunk volt,nagyon jó hangulatban teltek az órák,emellett egy kiválló szakember is.A héten lett meg a jogosítványom,így hivatalosan többet nem kell találkoznunk..Eddig is megvolt a kölcsönös vonzalom,de én a jogsiszerzés után éreztem meg igazán a hiányát.Szeretnék vele még találkozni ,de elég bátortalan vagyok kezdeményezés téren,azt hittem ,hogy ő fog konkétan nyitni a jogsim után,hogy elvisz valahová,de nem tette,csak mondta,hogy reméli,hogy találkozunk.Mit tegyek most?

2017. febr. 2. 20:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom,de én is hasonló cipöben járok,csak épp a tanáromba szerettem bele. :(
2017. febr. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kitartás 😕
2017. febr. 2. 20:50
 3/8 anonim ***** válasza:
22%
Mondd meg neki, hogy bacni szeretnél.
2017. febr. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Találkozni szeretnék vele,vagy kapcsolatot a későbbiekben ha úgy alakul..
2017. febr. 2. 21:20
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni, de egy autósoktatónak mindenkivel kialakul a kölcsönös bizalom :D Aztán van olyan, akivel több is.
2017. febr. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen,ezt hallottam ,hogy ez ilyen "népbetegség " náluk,bár többször láttam,hallottam,hogy más tanítványaival milyen,és teljesen máshogy viselkedett velük .
2017. febr. 2. 21:40
 7/8 anonim ***** válasza:
És biztos nem hallottál mindent :D
2017. febr. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az mondjuk biztos :)
2017. febr. 2. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!