Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem az oktatómba....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem az oktatómba. Vagy csak azért, mert ő foglalkozik velem?

Figyelt kérdés

33 éves nő vagyok, ő 50 körül jár. Van felesége,egy nagyfia. Rólam tudni kell,hogy szeretem a csinos ruhákat,a sminket, de nem kirívó vagyok. Nyilván nem önfényezni akarok,de értelmes embernek is tartanak. Mindezt azért írtam le hogy ne higgyétek azt ,hogy kacér nő lennék. Sosem voltam még szerető, nem rontanám el mások házasságát sem ,illetve ez idáig nem tetszettek az idősebb férfiak sem.

Jelenleg nincsen párom, illetve nem túl rég lehetett volna,de az oktatóm iránti érzéseim gátolnak az ismerkedésben. Nem vagyok szerelmes típus,életemben kétszer voltam az,de ez most végre az az érzés,amire vágyom. Ő mindig megnevettet,én is őt. Sosem bókol kétértelműen,csak finoman. De egyre gyakoribb.. még jócskán van vezetési órám,de nem akarom,hogy vége legyen. Tudom,hogy tetszem neki. De szerintem őt nem ilyen téren érdekelhetem,mint ő engem. Tanácsoljatok valamit. Menjek máshoz? Fele óra lement már


2019. szept. 21. 18:31
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

Dehogy tetszel neki... Gondolj bele milyen lenne ha ott ülne melletted szó nélkül miközben te vezetsz. Valahogy oldani kell a feszültséget, ezért kedves és próbál szóval tartani. No meg jobb ha baráti hangulatban zajlik az oktatás. Lehet hogy ő amúgy is barátságos típusú és minden nővel ilyen.

30/F

2019. szept. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
8%
Tudtam en, hogy ha egy nonek 25 eves korara nincs ferje, azzal valami baj van.
2019. szept. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy baj van velem. Sokáig éltem álomvilágban,vártam a szerelemre. Illetve sok évet töltöttem rossz kapcsolatban
2019. szept. 21. 18:38
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem megvan az összes jogsim, velem valahogy egy oktató se volt kedves, meg barátságos, viccelődő, stb.

(pasas vagyok)

Nyilván nem közömbös irántad, és ez a nemednek szól, meg a személyiségednek.

Ha közömbös lennél, valószínű pont olyan gyökér lenne veled is, mint az oktatók 99%-a.

Nagy kujonok ezek, szóval az, hogy van felesége, gyereke....totál más lapra tartozik.

Olyan fiatal husimusik fordulnak meg náluk, hogy csak úgy néztem sok vizsganapon.

2019. szept. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt oldja a feszültséget, egy lánnyal/nővel ehhez hozzá tartozik a kedvesség.

Másrészt a csajozás jóformán benne van a munkaköri leírásában, és ha mondjuk 20 évet eltöltött ezzel, akkor megvan a rutinja is, hogy kinek mitől csúszik le a bugyi.

Ha akarsz tőle valamit kezdeményezz, de azt ne várd, hogy tartós lesz köztetek bármi is.

2019. szept. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Már régen voltál férfival és ez lehet a háttérben. De mivel családja van így őket is figyelembe kell venned, hogy te becsapnád-e a sajátodat (ha lenne). A másik meg hogy tuti másnak is csapta már így a szelet, úgyhogy nem vagy olyan különleges neki. Az ügyféllel mindig ápolni kell a bizalmat, hisz' abból él amit Te meg a többi diák fizet neki. Ez szimpla haverság nem több. Légy vele udvarias, és tartsd a 3 lépést. Amúgy igaz hogy van rutinja az ismerkedésben, de erre figyelj oda, mert az a cél hogy a tudásoddal szerezz jogsit, ne "kerülőúton". Köszönd meg a bókot és vezesd le a kötelezőt. Hidd el lesz még párod később is! :)

Én is most csinálom a rutin vezetést ha érdekel hogy haladok szívesen megírom! Hátha tanulunk belőle valamit. :)

Sok sikert!

2019. szept. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindenkinek,igyekszem jó útra térni. A cél végülis a jogsi :) agyam tudja,szívem nem..

Utolsó : Te hogy haladsz? Én a parkolástól agybajt kapok :))

2019. szept. 21. 22:12
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha nem gond akkor elküldöm priviben mert nem ebbe a topicba tartozik, de köszi hogy hallgatsz ránk. :)
2019. szept. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
32%

Nehogy ezekre a feminácikra hallgass!

Kérdezd meg, hogy találkozhatnátok-e oktatáson kívül is. Ha szeretsz vele lenni, akkor ne árts magadnak. Hidd el, tudja mit csinál, a családja ne zavarjon.

2019. szept. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
61%
Én is hasonló helyzetben vagyok mint te, bemeszerettem az oktatómba, aki nős. Hosszú ideig próbáltam kiverni a fejemből, de nem sikerült. Miután meglett a jogsim, elhívtam randira. :)
2019. nov. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!