Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Előfordult már, hogy teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már, hogy teljesen félreismertetek valakit, akivel kapcsolatban voltatok vagy akár csak ismerkedtetek?

Figyelt kérdés
Hogy derült ki, hogy átvert titeket vagy csak szórakozott veletek (felnőttként gondolom, nem tiniként)? Hogyan tudtátok túltenni magatokat rajta?
2023. márc. 20. 20:37
 1/6 anonim ***** válasza:
92%

Nem is egy. Alkati dolog. Amint megvilágosodom, nyissz, minden szálat elszakítok, azonnal snitt. Többet utcán sem ismerem meg.

Ez van.

2023. márc. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Igen. Vagy 1 évig elhitette velem, hogy nála aztán senki se szeret jobban. Nem csalna meg, és neki én vagyok a minden. Szép lassan elmart melőllem mindenkit... Kontrollált, és a hátam mögött az exével -haverkodtak-. Sorban derültek ki az ordas nagy hazugságai. Az egyik közös ismerősünk nyitotta fel a szemem. Amikor kiraktam, még én voltam a nárcisztikus pics@. Mindenkinek azzal dicsekedett, hogy ő dobott ki engem. Utólag egy szánni való féregnek látom. Egy gerinctelen embernek, aki csak hazudni tud... Kb fél év kellett, hogy a helyére tegyem az önbizalmam. Sokkal erősebb nőnek érzem magam azóta.
2023. márc. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%
A vallásosakkal nagyon vigyázni kell: szeretik kavarni a k*it, de a végén ők sosem voltak ott, nem ők voltak, nem hibáztak...
2023. márc. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%

40-41 éves voltam (pár éve), amikor - bőven válás után- megismerkedtem valakivel.

Áldom a jószerencsémet, hogy a valódi énjére kb. 3 hónap alatt fény derült… nagyon komoly pszichiátriai gondjai voltak (elfelejtette azért elmondani, de gyógyszerrel kezeld depresszió, öngyilkossági kísérletek stb. Nem játék…). Egyébként természetesen egy nagyon intelligens, tanult, jó modorú ember volt, tehát azért nem egy nyálcsorgató baltás gyilkos, hogy hibáslettem volna azért, hogy ezt nem veszem le…

A második intő jel az volt, hogy hite szerint ezt állítólag a zűrös válása, az azóta is sz..r-szemét exe hozta ki belőle, kisemmizték stb. (Már évekkel ezelőtt is milliós (!) fizetése volt, de valahogy mindig üres volt a zsebe.

A bevétele tényleg igaz volt, nekem sem kellett kenyérre tőle semmi, de a kezdeti virág-vacsora kombó után a harmadik alkalommal akkor nyúlt meg az arcom, amikor MEGHÍVOTT egy wellness hétvégére (félreértés ne essék, én is ajándékoztam, nem egy kitartott nő kategória vagyok…) és távozáskor, a recepciónál derült ki “véletlenül”, hogy hopp a kártyán nincs keret, amit magával hozott… fizettem én a teljes kalandot.

…majd 2,5 hónap után kölcsönkért tőlem. MILLIÓKAT.

Nem gond, szerződést írtunk.

2 évig tartott, mire nagy kegyesen megadta és a végén pártízezer forintokon VITATKOZOTT, de a fizetési meghagyás ott lebegett felette, nem merte kockáztatni a munkáját, megélhetését, de mindent megtett, hogy az utolsó UTÁNI pillanatban fizessen mindig. Az utolsó pár utalásnál láttam, hogy szegény, szerencsétlen, alacsony fizetésű, nyugdíj előtti, csóró édesanyja utalt több részletben…

(..miután a kölcsönöm utalása megérkezett, kevesebb, mint egy hónappal búcsút intettem neki… nagy kárt nem okozott, legalábbis anyagilag, mert nem estem a fejem lágyára, de ha találkoznék vele, lehet, hogy ennyi idő múltán is megszaggatnám… :D )

2023. márc. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%

Sajnos igen. Minden hazugság volt, az is, amit kérdezett. Személyiség zavaros volt amúgy.

Elég rosszul viseltem, mert addig nagyon jó emberismerő voltam. Szóval amellett, hogy az én személyiségem is leépítette, már nem tudtam magamban bízni. Azt éreztem, hogy megvezethető vagyok, innentől bárki azt csinál velem, amit akar. Én pedig nem akartam ilyen lenni. Pszichológushoz fordultam, de inkább az idő segített.

2023. márc. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
61%
Ja, ez egy komoly probléma! Én már hatvan feletti, válófélben, 30 év házasság után, ebből 25 év szenvedés, ugymond' a "gyerekek ne sérüljenek"...nem váltam el!!! Na ezt ne tegyétek! A gyerkőcök többet bírnak mint mi!!! :) De ami megmaradt bennük az a többszörös rosz példa!!! Apa-anya nem szeretik egymást! Mindig veszekednek, ordibálnak! Rossz döntéseket hoznak! A gyerekeket manipulálják saját oldalukra....! Nem tisztelik egymást! ...stb. Jobb válni!A feleségem, ma már tudom, pszichopata, nárcisztikus, enyhe skizofren is.....gáz! 10 tudományos jegyből 10 ráillik! És hiába gondolod magad okosnak.....sok év kell míg rájössz, kivel van dolgod! Na a válás bizonyított mindent! Súlyosan beteg emberrel éltem 30 évig.....Na ezt kapd ki!!!! :) :((
2023. márc. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!