Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Előfordult már veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már veletek, hogy valakit totál félreismertetek?

Figyelt kérdés
Nagyon idealizáltam valakit, akiben elég nagyon csalódtam többször is, különböző okokból. Nem részletezném, de az összes csajozással függ össze. Az elején pedig nagyon normálisnak, kedvesnek és törődőnek mutatta magát. Úgy érzem pofára estem vele, mert elkezdtem többet érezni iránta, aztán szépen kimutatta a foga fehérjét. Hogy lehet az ilyet minél hamarabb feldolgozni és túllépni rajta? Bármilyen tanácsot szívesen meghallgatok.

2022. okt. 25. 19:52
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Hát nézd, az egy dolog hogy te mit érzel ha ő semmibe vesz, akármit csinálhatsz. Foglald el magad egesz nap, és ne alazd már meg magad hogy futsz utána, legyen önbecsülésed. Ne akarj olyat amit csak te képzeltél.
2022. okt. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Mit jelent,hogy kimutatta a foga feherjet? Miket csinalt?
2022. okt. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Egy lánynak tavaly ilyenkor sikerült elérnie, hogy NAGYON beleszeressek. Aztán... Ennek akkor lett vége, amikor más srácokról kezdett el áradozni. 😅😅😅😅
2022. okt. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
Igen: a vallásosakkal jobb óvatosan bánni.
2022. okt. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Volt már ilyen nálam is hogy túlidealizáltam, és engem is volt hogy már túlidealizáltak. Én nem a fogam "fehérjét" mutattam ki, hanem egyszerűen a rossz oldalamat hozta ki belőlem, ilyen esetben el is váltak útjaink. Az már mindegy nekem hogy félreismerésnek vélte, valójában nem is ismert.
2022. okt. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Hat persze,hogy volt.

Legutolso exem, mai napig nem tudom elhinni,hogy ennyire felreismertem.

2022. okt. 26. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
39%
5# A rossz oldaladhoz nem szükséges senki hogy kihozza belőled. A rossz oldalad vagy te, gyerekes másra hárítani.
2022. okt. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%
#7 nem igaz,emberek egymás mellett tudod vagy működnek vagy nem, én a kölcsönhatásban hiszek, és ha az rossz dolgokat vált ki egymásból vagy félremegy, akkor küzdelmes együtt maradni. nincs jó és rossz ember, összeillő emberek vannak és nem összeillőek
2022. okt. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
66%
Igenis van olyan, hogy valaki mellett csak a "rossz" jön ki belőled. Ez tipikusan az az igazi lehúzó gondolkodású ember. Idejében észre kell venni és messzire elkerülni az illetőt.
2022. okt. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!