Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 2 hónapja megismertem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hónapja megismertem egy lányt. Nyilvánvaló jeleket küldött eddig felém és most is érzem közöttünk a kémiát. Viszont nagyon nem tudok kiigazodni rajta. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Első találkozásunk véletlenszerű volt egy közös társaság révén. Az összejövetel után éjjel miközben azon agyaltam írjak e neki azt vettem észre, hogy ő irt nekem.

Azóta folyamatosan beszélünk.

Már többször találkoztunk és konkrétan rajtam lóg, ölelget. Van az a pillanat mikor érzed na most kell megcsókolni. Nem egy ilyen volt.

Próbáltam, azt mondta most nem még. Utána viszont folytatja ugyanazt mint előtte. Dicsér milyen jó vagyok. Meg, hogy egy ilyen srácnak miért nincs barátnője.

Most jön a csattanó. Elvileg alakulóban van valakivel és tőlem kert tanácsot hogy mit tegyen mert nem érzi azt a sráccal. Magamban, mondom mi ??

Ez érthetetlen előtte pár napja velem enyelegtél.

Közben nagyon megmozgat a lány nagyon megtetszett, de magammal nem szeretnék kicseszni.

Egyébként azóta is folyamat keres napi szinten mikor sokáig fent van még éjjel is ír.



2023. márc. 23. 12:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Tehát meg akarod csókolni, azt mondja, hogy MÉG nem, utána tőled kér tanácsot egy pasihoz? Az igen!

Szerintem gyorsan építsd le. Nyugodtan legyél őszinte, hogy azt remélted, köztetek alakul valami, te nem ölelkezel a barátaiddal, talàn ezt értetted félre. De így sorry, ezt a haverkodást inkább hagyjátok, nem fogsz neki asszissztálni, miközben bepasizik.

Aztán hagyd pcsába.

2023. márc. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

"Egófényezőnek" kellesz. Főleg mikor unatkozik, legyen aki körbeudvarolja. Közben meg nagy kegyesen megengedi, hogy várd meg amíg ő eldönti, hogy melyik pasi lesz nála a befutó. Ha a másik pasas nem jön össze, talán te is jó leszel (de az is lehet hogy vannak még a listáján).

Kell ez neked, de őszintén?

2023. márc. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Haverként, barátként érdekled, nem férfiként.
2023. márc. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is tedd helyre. Legyen tartásod, nem kell jópofizni vele. Komolytalan
2023. márc. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Így van, szerintem is építsd le a kapcsolatot vele, mert a végén Te fogsz sérülni.
2023. márc. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Infantilis egy ember. Semmit ne csinálj vele.
2023. márc. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha most elkezdesz vele a másik hapiról beszélgetni, - mert jó fej akarsz maradni, - elástad magad nála, mint férfi. Nem fog tisztelni, ezt jegyezd meg! Ilyenkor kell megrázni magad és elküldeni, aztán ha akar valamit, azt majd idővel.. Nem kell, hogy palimadárnak nézzen, ezt mindenképp tudasd vele.
2023. márc. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
32%
nem akar komoly kapcsolatot, csak dugni akar
2023. márc. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
57%
Sajnálom, hogy ennyire telik az önbecsülésedből.
2023. márc. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Többet ne "barátkozz" vele.
2023. márc. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!