Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Történt már veletek olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már veletek olyan, hogy megismertetek valakit, aki párkapcsolatban volt, de később összejöttetek és kiderült, hogy az ,,Igazi"?

Figyelt kérdés

Először nem is gondolkodtam azon, hogy bármilyen téren is összeillenénk, de minél jobban megismertük egymást, azt érzem, hogy ez nem csak szimpla kémia, hanem tényleg egymásra vagyunk hangolódva. Amolyan ,, megtaláltam a lelkitársam" érzés. Nyilván nem akarom őket szétszedni, a srác szakít, ha ő is így érzi, mint én. Ha nem, akkor meg csak én álmodoztam... De ha mégis, akkor van hasonló sztoritok, amivel kis reményt tudnátok nekem adni?


24L, 26F



2022. jún. 3. 12:10
 1/6 Noren1989 ***** válasza:
100%
Nem. Szingli nőkkel ismerkedek alapból.
2022. jún. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Volt ilyen, de nem jöttünk össze. Barátként kezelt csak. Ettől függetlenül nálatok alakulhat máshogy.
2022. jún. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1 én se párkapcsolati ismerkedés céljából kezdtem el vele beszélgetni, hanem munkában együtt dolgozunk és egy alap kollegiális viszonyhoz kell a kommunikáció.


#2 köszi szépen a választ, sajnálom, hogy így alakult.



Mindkettőtöknek ment a zöld pacsi.

2022. jún. 3. 12:17
 4/6 A kérdező kommentje:
Jöhetnek a sztorik még:)
2022. jún. 3. 12:23
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt igen hasonló szituáció. A párja volt maga a “ démon”. Velem akart lenni, mert én “ megmenthetem” és kell valaki aki kiszakítja ebből a nyomorból. Gyereket szeretett volna de a párja hallani sem akart róla pl, és tudta, hogy minden vágyam családot alapítani, boldogan élni stb. Ezekre egyrészről ráérzett, másrészről figyelt arra mikor meséltem a vágyaimról. 1 év után már idegesített , hogy csak szexelünk mikor találkozunk, és még mindig együtt laknak, holott velem akar lenni. Aztán összeszedtem a bátorságomat, és megkerestem a párját, hogy elmondjam mi a helyzet. Kiderült, hogy a nő lakásán élnek, az autója a párja öröksége, konkrétan anyagilag függ tőle. Vettek egy közös kutyát, és eljegyezte. Utána megkért, hogy hagyjam őket békén, ami természetesen úgy is volt. Majd kiderült, hogy ez a beszèlgetés kettőnk között maradt. Ugyanis a srác továbbra is keresett, és kérdőre vontam, hogy ezek után mégis minek keres. Tőlem tudta meg, nem a párjától, hogy beszéltünk. Azóta is nőügyei vannak. Jelenleg 4-5 csajt fűz ugyanezzel a dumával. :)
2022. jún. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég éles lesz, ha te egy munkatársaddal akarsz viszonyt kezdeni, mégpedig azért mert általában ezeknek sosincs jó vége. Én megértem hogy jó valakivel beszélgetni, meg nyilván megért minden bajodat, de azért ne felejtsd el hogy elég rendesen benne van az ilyen munkahelyi románcokba az illuzió kergetése. Ez a lelki társam van a munkahelyem, meg életem szerelme is lehet nem tudom... Én ebben nem hiszek, ezeknek nagyon nagy százaléka csak azért jön elő mert valami hiányérzetet pótol, és ezt esetleg érszre veszik stb. Aztán képzeld el ha lesz köztetek valami, úgy hogy ott van még a másik. Megcsalásból meg nem jó alap kapcsolatot indítani. Elnézést de ez a véleményem, tapasztalatból.
2022. jún. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!