Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 3 eve megeroszakolt egy fiu,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 eve megeroszakolt egy fiu, es tudom hogy mai napig keres engem kozossegi oldalon, nem tudok normalis eletet elni, felek hogy megtudja a parom. Mit csinaljak hogy ne feljek minden nap?

Figyelt kérdés

3 eve tortent, es miutan megeroszakolt zsarolni kezdett (nem is ertem) tudta hogy hol lakok meg stb, irogatott nekem es olyanokat mondott hogy keressek neki penzt, vagyis menjek ki neki svajcba dolgozni. Ez egy beteg ember. Es az egesz eletem azota egy felelem.

Azota en egy kepet sem merek kitenni magamrol kozossegi oldalra, sot, még fotozkodni sem merek ha masok szeretnenek, annyira rejtozkodok, annyira felek.

Tudom hogy keres engem, tudom hogy figyel. Nem tudom mit csinaljak, rettegek.

Még facebookon is nem tudok a sajat nevemmel fent lenni, mert tudom hogy megtalalna engem. Es nem uldozesi maniam van, ez valoban igy van.

Ugy erzem orokke bujkalnom kell. Nem tudom mit csinaljak, nap mint nap felelmen elek. Mar banom hogy annyiban hagytam es nem jelentettem fel, de semmire nem megyek a banassal..


2023. márc. 26. 18:42
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Egy olyan embert kepzeljetek el akinek a nevetesebol meg a nezesebol latszik hogy beteg..na o olyan, o nem fogta fel hogy megeroszakolt engem, ezert keres még most is
2023. márc. 26. 18:43
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Most is feljelentheted. És a zaklatásért is.
2023. márc. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Kérj meg egy erősebb férfi ismerőst, hogy magyarázzon el pár dolgot a csávónak úgy, hogy megértse.
2023. márc. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Es mit mondjak a rendorsegen? Hogy 3 eve megeroszakolt?

Nemreg, feljelentest akartam tenni, mert valaki megfenyegetett, felhivtam a rendorseget es kinevettek engem. Akkor ezt a 3 eves sztorit nem nevetnek ki? Nem tudom

Talán nevtelenul felmernem jelenteni, csak az a baj a testvere rendor es felek hogy kideritenek hogy en voltam. Meg azt sem tudom nevtelenul tehetek e feljelentest ilyen ugyben

2023. márc. 26. 18:45
 5/12 A kérdező kommentje:
3. Nem lehet mert neki olyan kapcsolatai vannak szerintem hogy mindenfelekeppen en jarnak rosszul. Futattni akart engem miutan megeroszakolt..szerintetek nincsenek maffiozo kapcsolatai?dehogynem.
2023. márc. 26. 18:47
 6/12 anonim ***** válasza:
93%

de miért nem 3 éve tettél feljelentést, mikor megtörtént?

ki tud róla (család, barátok)?


névtelenül nem tehetsz feljelentést, mert ha az erőszaktevődet megkeresik, akkor nyilván szembesítik a hatóságok azzal, h. veled erőszakoskodott, de ilyen esetben védelmet kaphatsz szerintem.


a nyomozati szakaszban az erőszaktevőnek úgymond nem éri meg bántalmsaznia téged, mert halmazati büntetést kaphat, még súlyosabbat.

2023. márc. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
96%

Ha neked az a legnagyobb bajod ezzel, hogy mi lesz, ha megtudja a párod, akkor megint sikerült jól beleválasztanod.

Az enyém már rég tudná és mindenben segítene, támogatna.

2023. márc. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
95%

NANE egyesülettel vedd fel a kapcsolatot, ök tudnak profi tanácsot adni, talán még jogi segítséget is nyújtanak.


[link]

2023. márc. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
95%
És miért baj, ha megtudja a párod? MOndd el neki, ketten könnyebben kitaláltok valamit.
2023. márc. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
92%

Figyelj ide. Ne mutasd magad gyengenek. Ird meg neki ha keres, hogy szakadjon le rolad vagy feljelented. Es igen, posztolj nyugodtan, akarmilyen csinos kepet magadrol.

Minden uzenetet rogzits ha birosagra kerulne a sor.

2023. márc. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!