Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet újra szerelmes belém? 4...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet újra szerelmes belém? 4 hónapig voltunk együtt. Szeretett rajongott értem. De azt mondta hogy nincs meg benne a tűz. Nem akarja folytatni velem. Csak fellángolás volt vajon? Mert én tényleg belészerettem sajnos.

Figyelt kérdés
2023. márc. 7. 07:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarja akkor nem akarja felesleges erőltetned nem lesz szerelmes.
2023. márc. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Elméletileg dolgozik rajta.

De azt mondja hogy időt kér és addig ne beszélgessünk.

Szerintem meg csak nem meri megmondani hogy ő már soha semmit nem akar. :)

2023. márc. 7. 07:53
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Ha még nagyon fiatalok vagytok (húszas, harmincas korosztály) akkor sok minden változhat az életetekben.
2023. márc. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
40esek vagyunk
2023. márc. 7. 08:31
 5/14 anonim ***** válasza:

Mi volt az a "közös" nevező, ami ezt előhozta benne? Emlékszel még a részletekre?


Lehet, hogy kapuzárási pánik miatt változott meg a viselkedése. Tudtatok mélyebben beszélni őszintén arról valaha, hogyan képzelitek el a családalapítást, gyermekvállalás kérdést?


Milyen életesemények kapcsán alakult ki a vonzalom benne?


3-as válaszoló.

2023. márc. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Felesleges várnod rá.
2023. márc. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Haat, ez eleg fura. Ha szeretett, rajongott erted, akkor hogy lehet, hogy nem volt meg a tuz? Ez a ketto kizarja egymast. Nekem sumakolasnak tunik. Nem lehet, hogy van egy masik no a hatterben?
2023. márc. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

#2

Ezt hogy kell elképzelni, hogy nem kommunikáltok, de "dolgozik rajta"?

Leül meditálni, és elképzeli egy javított változatodat? Vagy a képeidre veri magányosan?

Vagy valami társkeresőn fűzi a csajokat, ami ha nem jön össze, te is jó leszel?

De tényleg, ez mit jelent?

2023. márc. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Csiholja a tuzt magaban.
2023. márc. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Tudja, hogy "főnyeremény" lennél ezért az időhúzás, de ennyi. Nem lehet a tüzet erőszakkal újra létrehozni.
2023. márc. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!