Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ezeket szándékosan csinálja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezeket szándékosan csinálja, vagy csak nem bírja elnyomni/kontrollálni az érzéseit?

Figyelt kérdés

Munkatársammal 2 hónapig tartott egy nagyon intenzív és szenvedélyes (mind lelkileg, mind szexuálisan) “kapcsolatunk”, de aztán megbeszéltük, hogy ez több okból sem műkődne köztünk, ill. mondta, hogy neki csak fellángolás volt.


Elfogadtam, lett is párja (már 1 éve). Nem dolgozunk közvetlen közel, ha néha találkozunk akkor sem beszélünk (pl. Ketten álltunk az automatánál, de annyit sem mondtunk, hogy “hogy vagy”)


De akármi céges rendezvény/kirándulás van, és kicsit ellazulunk, megiszunk pár pohár bort, (és nincs ott a párja), akkor valósággal bámul/néz/mosolyog rám, ha úgy adódik véletlen megérinti a vállam/karom/hajam, tehát keresi a testi kontaktust. Figyel rám, pl multkor látta, hogy trikóban vagyok, (2 asztallal arréb ültem) és egyszercsak felpattant egy takaróért és odahozta nekem, hogy “nehogy megfázz.” Ezeknél már volt benne 1-2 pohár bor.

De hatalmas a kontraszt amikor józan, rám sem néz, egy szót sem szólunk egymáshoz.


Nagyon zavar ez az egész, mert , ha direkt csinálja, akkor legszívesebben kiosztanám, hogy szórakozzon mással, viszont ha ilyenkor ez nála őszintén előjön, akkor szerintem egy normális lezárás/ beszélgetés segítene véget vetni ennek(ami nemvolt meg egyáltalán.)


Szerintetek melyik a reálisabb helyzet?



2023. febr. 22. 21:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Reálisabb, hogy valamelyikőtök felmond, mert ez mérgező környezet.
2023. febr. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Meg lehet próbálni vele beszélne.
2023. febr. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!