Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fellángolásból lehet szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fellángolásból lehet szerelem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki iránt fellángoltam vagyis együtt töltöttünk egy napot együtt aludtunk, de szex nem volt és nagyon jó érzés volt az ölelése, csókja érintése. Vajon ebből lehet később mélyebb dolog, vagy elmúlik hamar, sosem voltam még szerelmes, korábban fellángolni se lángoltam fel igazán senkiért csak ritkán de az is elmúlt

21/L



2023. ápr. 3. 20:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%
lehet
2023. ápr. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2023. ápr. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
második: miért gondolod hogy nem?
2023. ápr. 3. 20:36
 4/11 anonim ***** válasza:
44%

Mert nemhiába van megkülönböztetve a kettő fogalom.


A fellangolas hirtelen jön és hirtelen el is múlik, a szerelem később és tovább tart, vagy átalakul szeretetté.

Na, de lehet, hogy vannak kivételek. De én személy szerint nem hiszek abban, hogy kialakulhat szerelem belőle.

2023. ápr. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
és akkor hogy alakul ki a szerelem ha az elején nincsenek intenzív érzelmek?
2023. ápr. 3. 20:40
 6/11 anonim ***** válasza:
85%
Úgy, hogy nem az idealizált képbe, amit kitaláltál róla szeretsz belé, hanem maga a személybe.
2023. ápr. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem meg lehet.
2023. ápr. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%
Én nemrég tudtam meg hogy a fél éves kapcsolatom nem volt szerelem csak fellángolás
2023. ápr. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
8-as: a te részedről vagy a másik fél részéről?
2023. ápr. 3. 20:54
 10/11 anonim ***** válasza:
53%

Egyet értek, a szerelem és a fellángolás két külön dolog.

Amikor szerelmes leszel (valóban és nem csak úgy szerelmes, ahogy an a media bemutatja, hogy lélegezni sem tudsz a másik nélkül és rajta kívül nincs életed és szociális kapcsolataid), az lassan fog bekövetkezni és mely, de egyben tartós lesz. Nem lesz olyan heves, mint a fellángolás, de így, hogy mindkettőt megtapasztaltam már, nekem maga a szerelem sokkal jobban tetszett és boldogabb is voltam/vagyok egy ilyen kapcsolatban.


24N

2023. ápr. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!