Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csajok mit gondolsztok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok mit gondolsztok a pigment hiányos srácok?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek azokról a fiukról akik pigemnt hiány betegségben szendvednek? Azzaz első látásra mit gondolsztok róluk? És nem undoriító?

2013. dec. 29. 22:55
 1/7 anonim ***** válasza:

azt,hogy pigmenthiányos

nem hiszem,hogy ennyiből nagy ügyet kel csinálni,nem tehet róla

2013. dec. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jó vágom eztetet,de mit gondolsztok róla rögtön első látásra? Meg tudnátok vele járni?
2013. dec. 29. 22:58
 3/7 anonim ***** válasza:

ha jófej a srác és olyan a személyisége nem érdekelne.

És miért lenne undorító? -.- amelyik nő ezen kiakad annak gyereke se legyen mert amikor a kisbaba kakil, hány és egyéb szépségek sem undorító... a természet így alkotta meg :)

Szóval ne parázz

2013. dec. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor valamikor ha ismerkedni akar egy fiú egy lánnyal mért utasítja el és úgy néz rá hogy " Meny tőlem mert ronda vagy " ? :DD
2013. dec. 29. 23:02
 5/7 anonim ***** válasza:

ezt még teljesen egészséges embereknek is mondják a nők -.- borzasztó egy világ

amúgy esetleg küldenél képet kíváncsi vagyok.

Ismertem egy barnább/néger srácot na ott már durvább és jobban meglátszik a pigment hiány de nem gondoltam soha undorítónak :)

2013. dec. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Háh, nekem is van. Lány létemre, de csak viccesnek találják, mert pont a szemhélyamon van. Mint egy fehér festék... ráadásul többen is le akarták már törölni :D
2013. dec. 30. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor szóval attól függ hogy hogyan állnak hozzá az emberek értem.
2013. dec. 31. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!