Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak ti engednétek, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ti engednétek, hogy a barátnőtök ott aludjon egy nyári összejövetelen a munkatársaival? Együttélés során.

Figyelt kérdés

Pasimmal régebb óta együtt vagyunk, együtt is élünk. Munkatársaim szerveztek nyárra egy 2 napos összejövetelt, ahol közösen ott is aludnánk egy apartmanban.


A párom nem engedi, hogy menjek. Azt mondta, erre semmi szükség, és nem akarja hogy egyedül ott aludjak (nélküle), neki ez nem tetszik. Szerinte aludjak itthon vele, és mivel masik varosban lenne, akkor inkább ne is menjek el, mert hazajutni este nem tudnék.


Mondtam neki hogy csak munkatarsak, de azt mondta nem kell nekem ott aludnom már sehol es nem kell minden programon részt vennem.


Ez normalis? Nem tudom mit tegyek, nem akarok konfliktust de szomoru vagyok emiatt.



2020. máj. 28. 00:29
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
87%
Ha szeretnél akkor menj el ennyi. Nem ő dönti el hogy te mit szeretnél csinálni vagy mit nem. Ha csupa férfiakkal mész akkor megértem az aggodalmat de akkor sem tilthatja meg hogy elmenj.
2020. máj. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
25%

Tedd fel a kérdést: Fordított esetben te mit szólnál? Próbáld beleélni magát a helyzetébe.


Két lehetőség van a tiltakozására.


1.Csupán egy féltékeny hülye


vagy


2.Félt téged. Félt attól, hogy valaki leitat, elcsábít, megerőszakol, elrabol, kirabol, meggyilkol. Sajnos - bár valószínűtlen némelyik - mindegyik megtörténhet egy ismeretlen helyen.

2020. máj. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
89%

Nem szokásom kisgyerekekkel járni, hogy engedélyt kelljen kérnie, ha valahová el akar menni.

Felnőtt embernek meg nem kell engedély. Nem a gyámja vagy.

2020. máj. 28. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
91%
A férjem havonta jár külföldre munka miatt, van, hogy 2 napra, van hogy egy hétre. Bízom benne, tudom, hogy nem csalna meg sem engem, sem a gyerekeket, innentől nincs kérdés. Én is aludtam már máshol, ő buzdított, hogy menjek nyugodtan.
2020. máj. 28. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
8%

Nem hiszem, hogy tiltanám a párom, de azon elgondolkodnék, hogy hogy nem vettem észre, hogy ennyire külön értékrenden vagyunk.


Én nem mennék ilyen helyre, mert én érezném szánalmasnak és megalázónak őszintén szólva... Nem sok csapatépítőn voltam, azt a műfajt is azért hagytam abba (amellett, hogy van jobb dolgom szabadidőmben), mert az emberek többsége nem bírt magával. Ha nem megyek bele abba a viselkedésbe, akkor sem esik jól nézni és elhallgatni a családjuk elől.

2020. máj. 28. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
88%

Volt barátnőm évi 8-10 alkalommal járt hazai és külföldi, több napos konferenciákra.

Meg eleve nem értem, miért kell fosni ettől? Simán félrekúrhat egy sima pláza bevásárlás alkalmával is a WC-ben. 10 perc alatt.

2020. máj. 28. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
18%

#6 Azért egy plázás félrelépés esélye nem ugyanaz, mint egy 2 napos hétvégi összejövetelnél. Ahol isznak, oldódnak a korlátok, munkahelyen amúgyis flörtöltek már, de nem lett semmi, “Most a pasimmal is összevesztem és itt ez a jófej férfi jujj megittam 1 sört dejól érzem magam”.

Ilyenekből kerekednek az olyan kérdések hogy “6 éve vagyunk együtt párommal, 2 évvel ezelőtt egy csapatépítőn véletlenül smároltam egy férfival. Tudom hogy hibáztam de kicsit ittam és mikor ráeszméltem azonnal abbahagytam. Nem tudom mit csináljak, a gyerekeket is féltem blablabla.”


És egyet értek a fenti válaszokkal, ennyi idősen már nekem sincs kedvem azt nézni hogy a többiek hogyan állatkodnak, plusz ehhez kooperálni.

Egy jó délutáni programot lehetett volna rittyenteni, egy esti sörözéssel, amikor még vannak buszok, de nem, kitalálták a panziót. Gondolom a hajnalig tartó ivás miatt.

Tizen-huszon éves kor után kikopnak ezek az ottalvós dolgok, mondjatok maradinak, de én is inkább a párommal aludnék otthon.

Ez a “fordított esetben” meg ott sántít, hogy férfi létemre én is elvárnám hogy a nőm ne menjen el (ez ottalvósra vonatkozik csak!), de ő meg lehet azt mondaná nem zavarja, akkor se ha nem szokott eljárni mert nem szoktak rendezni és nem csak azért “enged” el hogy cserébe én is majd őt. Ez nem azt jelenti hogy nem illenek össze emberek, annak nem ez a mércéje, lehet később jön elő egy ilyen kérdés. De hogy te ettől szomorú vagy, szerintem gyerekes.

2020. máj. 28. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
87%
Ezt úgy hívják csapatepito meeting. Minden évben járunk, ott is alszunk, de soha senki nem lepett félre. Kedves kérdező, ha meg akar csalni, akkor meg is fog és teljesen mindegy, hogy mit csinálsz, mert fog alkalmat, helyet és időt is találni rá.
2020. máj. 28. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
84%

Evente 3-4 alkalommal van ilyen ceges 2-3napos csapatepito

Eszembe se jutna szexelni a kollegakkal.

Viszont kiakadnek ha a pasim ebbe beleszolna. Semmi koze hozza. Ahogy en sem szolnek ha neki lenne ilyen. Alap h bizzon bennem es en o benne.

2020. máj. 28. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
87%
Évente többször járunk mi is a csapatommal. 4 férfi 4 nő. Legutóbb március közepén voltunk, volt ivás stb stb. Még csak eszébe se jutott senkinek, hogy rámozduljon a másikra. De gondolom ez csapatfüggő is. Mindenesetre én eléggé kiakadnék ha a férjem nem engedné
2020. máj. 28. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!