Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A fogorvosok mindenkivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fogorvosok mindenkivel ennyire kedvesek?

Figyelt kérdés

Fiatal orvos a doki, én 26/N

Nagyon kedves, türelmes , kb. időpontot se kell kérnem, akkor megyek, amikor akarok

mindig olyan finoman ér hozzám, amikor vizsgál,

Bár egy alkalommal elhúztam magamat, annyira zavarba jöttem, hogy végig összeért a testünk…azóta figyel, hogy sehogyan se tegye

Nagyon közel áll hozzám, amikor mondd valamit kb összeér a lábunk eleje

Szerintetek?


2023. ápr. 16. 17:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
22%
A mai világba kitudja :d
2023. ápr. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát mint asszisztens mondom neked, igen, mindenkivel így kell viselkedni. Nyilván, így jössz vissza szívesen. Az én dokim akivel dolgozom, szintén fiatal, meg én is. Nekem a férfi páciensek szokták csapni a szelet, rá meg a nők csorgatják a nyálukat időnként. Ő házas, én el vagyok jegyezve, csak nevetni szoktunk. Néha én is össze érek a beteggel, néhány műtétnél olyan nehéz jól helyezkedni, hogy észre se vesszük.
2023. ápr. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
12. Nyilván, mi aki fekvőbetegek mellett dolgozunk még az intim részeket is meg kell mosni ha nő ha férfi.
2023. ápr. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Az én dokimmal is egymáshoz ér a testünk, mikor nagyon dolgozik a fogaimon és a szemembe szokott nézni, még nem gondoltam rá, de utána járok, hátha akar tőlem valamit.
2023. ápr. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Nem beleképzelni szeretném csak volt már rá példa és akkor pl el is hívott a doki randizni igaz ő idősebb volt ennél a dokinál
2023. ápr. 16. 20:24
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát magánban szinte mindenki kedves szokott lenni.

Persze előfordul, hogy néha bunkón viselkednek.

2023. ápr. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!