Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 19 éves vagyok a párom 29...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

XcuteX kérdése:

19 éves vagyok a párom 29 nyilván van korkülönbség, de en mindig a személyiségébe szeretek bele egy embernek, és nagyon megszerettem őt, viszont nagyon sokszor ha nem tetszik neki valami összeköt mindenkivel. Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

De ha én őt szeretem, akkor miért érdekelne engem egy harmadik személy? Ezt számtalanszor elmondtam már neki, de ilyenkor nagyon megbánt ezekkel a szavakkal es azzal hogy nem hisz nekem mert annyit csalodott már.


Légyszives írjátok le a véleményeteket vagy hogy mit tennétek a helyemben, már napok óta gyomorgörcsöm van és egyszerűen nem tudom magam jól érezni, mert most költöztünk volna össze a hétvégén, de erre ilyet csinál és olyanokat mondd hogy én biztos játszom vele. Miközben teljes szivemből szeretem és hiába mondom neki, csak a sajátját mondja.


2022. jún. 8. 13:53
 1/10 anonim ***** válasza:

"ha nem tetszik neki valami összeköt mindenkivel"

Ez mit jelent?

2022. jún. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Bizalom nélkül nincs egészséges párkapcsolat. Ha nem tud bízni benned, ne raboljátok egymás idejét!
2022. jún. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%

A korkülönbséget hagyjuk. 10 év nem a világ. Hány olyan családot láttam már, ahol kb ennyi volt a korkülönbség!

A bizalom hiánya viszont aggasztó.

Én semmiképp nem költöznék össze egy olyannal, aki nem bízik bennem, vagy aki mellett akármilyen okból kifolyólag nem érzem jól magam.

Tényleg te olyannal akarod összekötni az életedet, aki mellett gyomorgörcsöd van? Egy párkapcsolatnak nem erről kell szólnia.

2022. jún. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Azt jelenti, hogy mindenkivel meggyanúsítja.

Ez nem kor, hanem típus függő. Ha ok nélkül állandóan féltékenykedik, jobb is ha nem költözöl vele össze. El ne ragadtassa magát egy ilyen tévképzet során...

2022. jún. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi az isten??
2022. jún. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
Márpedig fontos a korkülönbség ebben az esetben, mivel tökéletesen látszik, hogy felnőtt férfiként miért csak egy épphogy nagykorú lánnyal sikerült csak összejönnie. A saját korosztálya nyilván nem bírja a féltékenységi rohamokat meg a gyanúsítgatást. Ha vele maradsz, akkor készülj, hogy ez csak rosszabb lesz, lassan leépít mellőled mindenkit.
2022. jún. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem lehet,hogy pont o gyart kifogasokat ezzel?


Azert lehet a 10 ev nem a vilag,de egy 19 eves meg szinte tini lany es egy lassan 30-as eveiben jaro ferfi kozott van kulonbseg, nem hiaba a problema. Lehet pont emiatt nem is benned, hanem a kapcsolatban nem bizik. Vegulis o lassan mar ott tart,hogy csaladot alapitson,de Te meg az erettsegit is csak most szerezhetted meg. Teljesen mas eletszakaszban vagytok,ha ettol eltero problemaja van,akkor is. Azert egy tinitol sem lehet elvarni,hogy haztartast vezessen,dolgozzon es azt a ferfit is "jol kielegitse" erzelmileg es ertelmileg, egyszeruen egy 19 eves meg nincs ott agyban.

2022. jún. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

7/7 vagyok,

Abban igazuk van a tobbieknek,hogy kesobb csak rosszabb lesz a helyzet,egy egeszseges kapcsolatban a feltekenyseg nem ilyen,de en szerintem itt tenyleg a kor lesz a problema, en se tudnek megbizni egy kiforratlan,meg magaban is bizonytalan lanyban,de ez akkor sem ok arra,hogy ennyire feltekenykedjen,esetleg agressziv legyen,akkor inkabb szakitson es keressetek magatokhoz illo part,de barhogyan is, sajnos ket mondatbol nem lehet eldonteni,hogy miert feltekeny,te mit teszel hogy o igy reagalja le,azert nem kell elitelni a ferfit sem amig nem tudunk tobbet a szituaciorol.

2022. jún. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A kérdezőnek apakomplexusa van, ezért tűrni fogja a pasi féltékenységét. A pasinak imponál a fiatal hölgy, a rajongása, tisztelete. Félti a helyzetét, tudja, hogy pár év múlva a hölgy 29 lesz , ő már 39 és le lesz cserélve. Tipikus emberi játszma ami ott folyik. Szakítanék, és mindkét félnek javaslok egy pszichológust. Kérdező meg gondolja át a kapcsolatát az édesapjával. Ott van a bibi. Üdv
2022. jún. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi lett, kérdező?
2022. szept. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!