Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az normális ha úgy érzem, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha úgy érzem, a kolléganő aki nekem tetszik mindenkivel jóban van csak velem nem?

Figyelt kérdés
Komolyan mondom egyszerűen nem értem. Hiába megyek oda, hiába keresem folyton, és hiába szoktunk úgy alapvetően jókat beszélgetni, úgy érzem mintha a többi kollégámra (akik amúgy szintén nők) jobban figyelne mint rám. Sőt, a nem közvetlen, de férfi kollégákkal, akikkel csak egy légtérben dolgozunk, ugyanúgy viselkedik mint velem. Ugyanúgy érdeklődik irántuk, ugyanúgy nevet a vicceiken, ugyanúgy hülyül velük is. Pedig tiszta gyász az összes hozzám képest most nem azért hogy fényezzem magam, de távolról is én adok magamra a leginkább a környezetemben. Annyira utálom már ezt ahogy másokkal viselkedik, mit csinálhatnék máshogy? Tudom az elméletet, finoman haladok és próbálok valami kötődést kialakítani nála (odamegyek, lesem hogy mit kér, figyelek az érzéseire, éreztetem hogy mennyire nagyon fontos a véleménye, bókolok neki, de nem tolom túl, próbálok néha távolságot tartani hogy akkor hátha ő keres- ez egyébként gyakran bejön), de mintha semmi eredménye nem lenni. Siralmas az egész, úgy érzem néha hogy nincs értelme erőltetni --"
2021. febr. 19. 20:24
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Akkor ne erőltesd, mert láthatóan nem érdeklődik.
2021. febr. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért magadban keresed a hibád? Lehet szimplán nem vagy az esete, nem jössz be neki, ennyi. De ő sem tehet róla.


Az is lehet, hogy van barátja vagy kiszemeltje.

2021. febr. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Áhh ja amúgy van férje
2021. febr. 19. 20:47
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mit erőlködsz? Istenem, ez mennyire röhejes.
2021. febr. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Miért is? Jó tudom, nem tudom megmagyarázni én sem, kiszemeltem és kész. Korábban csak azért mert ő a legjobb nő a cégnél, de volt mellette más is, aztán ez úgy változott hogy ma már csak ő van a fejemben :(
2021. febr. 19. 20:51
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem csak férje van de pár év előnye is, kicsit olyan mint Stifler mamája (nem kinézetre, inkább korban)
2021. febr. 19. 20:53
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem látja, hogy nyomulsz, és így próbál leszerelni. A többiekkel azért barátságos, mert nem hajtanak rá.
2021. febr. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Aha, hát ettől félek én is, ezért próbálok úgy taktikázni hogy van amikor direkt kerülöm. De írtam hogy ilyenkor meg sokszor ő szokott jönni. Tehát nem értem
2021. febr. 19. 21:20
 9/10 A kérdező kommentje:
Annyira jó lenne ha én is látnám magamat kívülről, na mindegy..
2021. febr. 19. 21:24
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Add fel haver. Azért tartja a távolságot mert nem akar tőled semmit. Ennyi, 30N
2021. febr. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!