Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy pasi a munkahelyemen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy pasi a munkahelyemen, aki mindenkivel viccelődik, de velem ritkán. Nekem nagyon tetszik, és úgy látom, hogy én is bejövök neki. Velem miért nem közvetlenebb?

Figyelt kérdés

Szóval szoktam látni, ahogy minden alkalommal végigmér az irodában. Néha ha úgy adódik, akkor hozzám is szól valami kis vicceskedéssel, de általában csak ha ketten vagyunk/halljuk. Ha meeting van, akkor gyakran mellém ül és beszélünk pár szót. Míg másba bátran beleáll, belém nem szokott.

Tehát úgy érzem, hogy velem jóval távolság tartóbb, mint a többiekkel. Ettől még tetszhetek neki esetleg?



2022. dec. 5. 21:53
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
1 pasi 3-4 nőre.. neked miért pont ez kell? Ellehet menni egy italozó helyre és ott pasizni.
2022. dec. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezt mire érted? Jóval több férfi van az irodánkban.
2022. dec. 5. 22:21
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Házi nyúlra soha! Hidd el sokan estek mar bele ebbe a hibába.. a munka helyed mar nem egy iskola , nem vagy mar tini!
2022. dec. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#3 nem ez volt a kérdésem...
2022. dec. 5. 22:44
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A valasz resze. Ertem mire gondoltál , hogy téged azert nem piszkálhat a te gondolataid szerint mert te tetszhetsz neki es nem szeretne megbantani.
2022. dec. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Aki bejön,azzal sokkal nehezebb közvetlennek lenni.

Plusz,ahogy az utolsó is írta.

2022. dec. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%
Lehet látja rajtad hogy odáig vagy érte, ő viszont nem akar semmit, emiatt inkább elkerül.
2022. dec. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%
Látja rajtad, hogy tetszel neki, de mivel nem akar tőled semmit így inkább elkerül. Ha már a nézését félreérted, akkor a haverkodását pláne félreértenéd, inkább nem kockáztat.
2022. dec. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Több opció létezik.

Lehet,hogy tényleg azért tartja a távolságot,mert nem akarja,hogy bármit félre érts, ugyanis ő tőled komolyabban nem szeretne semmit.Vagy eleve nem tetszel neki.

Aztán az is lehetséges,hogy bejössz neki,de visszafogja magát, mert nem akar beégni,vagy egyszerűen rástresszel a dologra.

Minden esetre, én eddig azt tapasztaltam, hogy akit érdekelsz, az minimum bókol, szívja a véredet, és igyekszik hozzád közel kerülni. Még a legfélénkebb is.

2022. dec. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!