Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy olyan nőnek, akinek csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan nőnek, akinek csak érettségije van, nem dolgozik, és kicsit csúnyácska, mennyi esélye van gazdag és jóképű pasit kifogni, aki el is tartja őt?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 26. 21:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
87%

Volt egy osztálytársam, pultos volt 8 áltlánossal, mert nem fejezte be a gimit. Nem volt csúnya, arcra szép volt, hosszú szőke hajú, viszont kb 150 cm és husisabb. Amolyan nagy cici, nagy fenék, combos. Szóval nem csúnya, de nem is topmodell.

Egy brutál gazdag osztrák pasi vette el. 3 szintes ház szauna, medence, kondi, szoli minden van a házban. Viszont 20 évvel idősebb volt, jóképűnek nem mondanám. Tejben-vajban fürösztötte, nem kellett dolgoznia. Viszont nagyon házias volt és leste a pasi minden kívánságát. Folyton sütött-főzött. A 300m2 házban nem tudom hány fürdővel patika rend volt mindig. Ha a pasinak szülinapja közeledett, már fél évvel előtte szervezkedett, ajándékot keresett, ügyes aktív csaj volt nagyon, barátnők voltunk akkoriban. Szóval nem csak sorozatozott egész nap.

2023. ápr. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Han nem dolgozik a nő, akkor miből tartja el magát. Tudom nem ez a kérdés, de ha nem dolgozik, az iskolai végzettsége alacsony, akkor annyira mélyen lehet az életszinvonala, hogy nem fognak érte kapkodni a férfiak. Az feltételezhető, hogy az önmagára/megjelenésére költhető havi összeg talán semmi, ezt még "emeli" a kevésbé reprezentatív külső.

Gazdag, jóképű férfiak más körökbe mozognak, kevésbé kerülnek közel az említett "kicsit csúnyácska nőkhöz".

2023. ápr. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én voltam a 12/12.

Ha nem dolgozik a nő, akkor miből tartja el magát?

2023. ápr. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Úgy kb...Nulla.


Ahhoz, hogy egy nőnek semmit ne kelljen csinálnia és eltartsák ahhoz nagyon jól kell kinéznie.


De az a pasi csak a külsejéért fogja kedvelni.

2023. ápr. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen az ágyban.
2023. máj. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!